Rezidence s pompézní rozlohou pozemku. Luxus nejen v podobě absolutního soukromí 10 min. od Plzně

Město Touškov, Město Touškov

Cena 38 999 000 Kč
Info k ceně včetně právního servisu + odměna RK 1,7 %
Adresa Město Touškov Město Touškov
ID nabídky groo1443
Budova cihlová
Stav objektu velmi dobrý
Plocha užitná 880 m²
Vybavení částečně
Stavba rodinný dům
Typ domu patrový
Poloha objektu samostatný
Umístění objektu polosamota
Vlastnictví osobní
Zástavba venkovská
Plocha zastavěná 381 m²
Plocha pozemku 28861 m²
Bazén ano
Plocha bazénu cca 12x6 m
Garáž ano
Počet parkovacích míst libovolné
Sklep ano
Plocha zahrady 9379 m²
Počet podlaží budovy 2
Počet podlaží podzemní 1
Rok výstavby 2005
Datum nastěhování ihned
Voda místní zdroj
Odpad ČOV pro celý objekt
Plyn plynovod
Komunikace betonová
dlážděná
asfaltová
Možnost parkování ano
Třída en. náročnosti B

Všechna zeleň na fotografiích je vlastní a je součástí prodeje !

Zcela ojedinělá nemovitost v naprostém soukromí a klidu, pouhých 11 km z centra Plzně (10–12 minut jízdy autem). Luxusní vila v perfektním stavu z roku 2005 je situována na pozemcích o celkové výměře 28 861 m², zastavěná plocha domu činí 381 m². Vila se dvěma NP a jedním PP je zasazena do téměř rovného pozemku se třemi mírnými terénními zlomy. Naprosté soukromí a bezpečí pozemku o ploše 9 979 m² zajišťuje dvoumetrová masivní kamenná zeď se dvěma branami na elektrické ovládání.

Vlastní okolí domu

Příjezd k domu tvoř dlážděná cesta, stejně jako manipulační nebo parkovací prostor před vjezdem do garáží situovaných v suterénu. Další pozemky náležející k domu a navazující na tuto vysoce privátní část nemovitosti mají výměru 19 496 m², jsou přístupné obslužnou komunikací a technickým výjezdem z oplocené části pozemků. Jehličnany a listnaté stromy s keři tvoří nádherný park, který obklopuje dům, stejně tak vlastní menší rybník s vodní plochou cca 550 m² a přímo u venkovní terasy pak s okrasné jezírko s vodní plochou téměř 300 m². Zahrada byla realizována podle návrhu renomovaného zahradního architekta.

Samotný dům je třípodlažní.

1. NP

(přízemí) se nachází hlavní vstup se zádveřím přecházejícím v prostornou vstupní halu. Velká komfortní kuchyně se snídaňovým koutem a na ni navazující velkoryse pojatá jídelna. Za jídelnou se nachází prostorný pokoj s vlastním soci. zařízením (hostinský pokoj). Z haly lze vstoupit do pracovny a dále pak do obývacího pokoje s masivním krbem a akváriem, které vyplňuje téměř celou jednu stěnu pokoje. Samozřejmostí je místnost zázemí akvária. Prostorná zimní zahrada kruhového půdorysu je přístupná z obývacího pokoje a navazuje na výstup do zahrady. V přízemí se nachází vnitřní bazén s protiproudem, dále WC a koupelna. Podlaží odděluje pohodlné schodiště v hale.

2.NP

(1.patro) disponuje celkem 5 pokoji: 3 velké místnosti, každá s vlastním soc. zařízením a šatnou. Další samostatný pokoj a velký prostor s mírně sníženým stropem (cca 220 cm) sloužící jako herna, tělocvična, skladový prostor apod.

1.PP

V suterénu se nacházejí dvě garáže, dílna se sociálním zařízením, sklad, místnost pro zájmové aktivity, prostory technického zázemí pro zásobování pitnou vodou.

Technické vybavení

Zásobník teplé vody ze slunečních kolektorů, plynové topení, technologie pro tepelné čerpadlo, pro obsluhu vnitřního bazénu, pro rozvod centrálního vysavače a spojující schodiště do přízemí. Dům je připojen na el. 240/400 V, vlastní ČOV, přípojka zemního plynu, vrtaná studna.

VIP

V roce kolaudace 2005 byla do komplexu investována částka přes 100 mil. Kč.

Tato nabídka není pro každého. Je určena klientům vyžadujícím absolutní soukromí sahající daleko od domu.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás