East Gardens - Strančice, Praha východ

Ceny máme shodné s developerem !

Strančice, Strančice

Jsme smluvním partnerem majitele projektu. Ceny máme shodné. V rámci spolupráce Vám představujeme projekt East Gardens ve Strančicích Praha – východ

Prodáno 57 % jednotek v oranžové etapě „U parku“, startujeme prodej 2. zelené etapy blíže k lesu!

Projekt East Gardens nabídne 41 řadových rodinných domů 5+kk s velkou zahrádkou o rozloze 100–300 m².
Projekt nabízí celkem 89 jednotek 2+kk až 5+kk mezi kterými jsou byty i domy.
Předpokládané dokončení prvních domů je naplánováno již na zimu 2021! Plán projektu po fázích 

Ke všem jednotkám nabízíme 2 parkovací místa a sklepní kóji ZDARMA. Jednotky se zahradou mají zahradní domek v ceně jednotky.

O East Garden je natolik vysoký zájem, že startujeme prodej 2.etapy s předstihem.
Než začne v lednu 2021 stavba máte nyní výjimečnou šanci získat nový domov za bezkonkurenční cenu. Ceny za jednotky budou už pouze stoupat.

Ceny

2+kk od 4 100 000 Kč, 3+kk od 6 428 000 Kč, 5+kk od 8 898 800 Kč

BYTY SE ZAHRADOU

Zahrada přece nemusí být chloubou jen rodinných domů. Nastěhujte se do přízemí našeho bytového domu a užijte si pohodlí bytu, ze kterého se francouzským oknem dostanete s ranní kávou v ruce na terasu přímo u vlastního trávníku. 

BYTY S TERASOU

ideální řešení pro milovníky čerstvého vzduchu a nádherného výhledu. Terasa o rozloze 14 m² pomyslně zvětšuje obytný prostor už tak velmi prostorného bytu. 

BYTY S VÝHLEDEM

Střešní byty ohromí krásným výhledem na Prahu. Minimálně zkosené zdi navozují pocit masivnosti domu. Díky vikýřům a velkým oknům na tři světové strany přitom byt nepůsobí stísněně, ale naopak vyzařuje prostor a světlo.

RODINNÝ DŮM „A“

Každý dům nabídne soukromí ve vlastní zahradě s terasou, zahradním domem a předzahrádku s krytým stáním na popelnice a dvěma parkovacími stáními s přípravou na nabíjecí stanici pro elektroautomobily. Uvnitř domu v přízemí najdete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, panoramatickým výhledem na zahradu a francouzskými okny, schodiště s nočním svícením, pracovnu s výhledem do ulice, toaletu a technickou místnost. Ve druhém patře jsou k dispozici dva pokoje, koupelna společná, hlavní ložnice s průchozí šatnou a vlastní koupelnou, Dům A je orientovaný obývacím pokojem na zahradu, hlavní ložnicí k ulici a pokoji na zahradu. Velikosti zahrad se liší u každého domu. 

RODINNÝ DŮM „B“

Každý dům nabídne soukromí ve vlastní zahradě s terasou, zahradním domem a předzahrádku s krytým stáním na popelnice a dvěma parkovacími stáními s přípravou na nabíjecí stanici pro elektroautomobily. Uvnitř domu v přízemí najdete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, panoramatickým výhledem na zahradu a francouzskými okny, schodiště s nočním svícením, pracovnu s výhledem na zahradu, toaletu a technickou místnost. Ve druhém patře jsou k dispozici dva pokoje, společná koupelna a hlavní ložnice s vlastní koupelnou.Dům B je orientovaný obývacím pokojem na zahradu, kuchyňským koutem do ulice, hlavní ložnicí k ulici a pokoji na zahradu a do ulice. Velikosti zahrad se liší u každého domu. 

Promyšlené zahrady

Podle designových stylů rozlišujeme i předzahrádky. Řešení zeleně má na starost zahradní architekt, abyste se i venku cítili jako doma. Květiny, keře, popínavé rostliny, s tím vším můžete počítat. Zahrada bude osetá kvalitním travním semenem, zařídíme i terénní úpravy a zpevněné plochy, takže se nemusíte o nic starat. Ale samozřejmě si ji také můžete osadit a dotvořit podle svých představ. Ke správné zahradě patří i zahradní domek. Nemusíte být zrovna fandové do zahrádkaření, ale sekačku a gril nebo trampolínu a kola asi doma mít nemusíte. Proto postavíme i zahradní domky—funkční, bezpečné a vzhledově jednotné.

Budoucnost je elektrická

Dnes ještě nejspíš jezdíte na benzín, ale už zítra to může být jinak. Příprava na nabíjecí stanici pro elektromobil je dobrá investice do budoucnosti. 

Rodinné domy

Prémiové standardy všude kam se podíváte Například v koupelnách jsou elegantní velkoformátové obklady s minimem spár. Velkolepých 100×60 cm je ve srovnání oproti běžným 20×40 výrazně luxusnější zážitek. V domech je vestavěný systém rekuperace vzduchu s možností přidání klimatizace. Kuchyně nejsou součástí nemovitosti, ale poskytneme vám dodavatele se slevou. Volba designu je na vás.

Idilické sousedství

Výhodou bydlení v East Gardens je blízkost k volnočasovým aktivitám a vybavení, jako je dětské hřiště, bazén, parky, víceúčelový krytý kurt, restaurace a další, kde můžete relaxovat, hrát si s rodinou a potkávat se s sousedy.

Život s podobně smýšlejícími lidmi

Většina vašich sousedů jsou lidé, kteří také hledají klidné místo a žijí v komunitě jako vy. Přístup do parku, na hřiště i další místa poskytuje vám, dětem i sousedům vzájemnou interakci a prostor pro přátelské potkávání.

Nízké náklady, bezpečný domov

Údržba řadových domů je nižší než rodinný dům. Díky použití kvalitních materiálů, dodržování nejnovějších pokroků v oblasti udržitelného bydlení a moderních designových řešení.
Blízkost domů vytváří bezpečnější prostředí se zachováním soukromí.

Ideální bydlení existuje

O ideálním bydlení má každý jinou představu. Pro nás je základním konceptem spokojený domov, ať už sníte o domu nebo bytu. Snažíme se hledat také budoucí sousedy, lidi, vedle kterých budete chtít bydlet. Kamarády s podobným životním stylem a hodnotami.

Místo pro život

Neřešíme jen prémiový design, ale dlouho jsme vybírali také lokalitu, řešili její bezpečnost a množství zeleně.
A je nám jasné,že zejména když máte rodinu, hledáte i spřízněnou komunitu. To všechno je důležité i pro nás.

Vlak

Cestování moderním příměstským vlakem si užijete. Ze Strančic jezdí do Prahy přímý vlak. Ve špičce ho chytnete až 5× za hodinu a na Hlavním nádraží s ním budete za 30 minut. V klimatizovaném příměstském osobáku v rámci PID můžete vyřídit maily, naplánovat nákup nebo přečíst další kapitolu v knížce.

Kolo

V regionu se právě dokončuje projekt cyklostezky příznačně pojmenovaný „Do Prahy na kole“. Projížďka krásnou přírodou do Prahy po hlaďoučkém asfaltu vám pohodovou rychlostí zabere zhruba hodinu.

Auto

Pokud potřebujete vyrazit někam dál, na dálnici D1 jste autem za několik minut. Do centra Prahy je to jen 27 kilometrů a na opačnou stranu zase ušetříte čas při cestách do Brna,na Slovensko nebo do Vídně.

Z domu v Praze za pár minut

Chytré bydlení

Budoucnost urbanismu vidíme v udržitelnosti a proto je pro nás důležité, aby i obyvatelé našich projektů mohli přispívat k pozitivní budoucnosti naší planety. V projektu Cherry Blossom Strančice tak najdete mnoho chytrých detailů, díky kterým mohou obyvatelé snížit svou ekologickou stopu na minimum.

Vyberte si svůj styl – design písku, vzdušnosti či kamene

Pastelová jemnost písku, strohá drsnost kamene anebo spíš lehkomyslná vzdušnost? Nestavíme periferii, kde je jeden dům jako druhý a sami sotva trefíte domů. Stavíme vám domov. A chápeme, že vytížený manažer nebo rodina s dětmi o něm mají jiné představy. Proto si můžete vybírat i uvnitř. Třeba design koupelny. Na kvalitu se díky spolupráci s prémiovými výrobci můžete spolehnout v každém případě.

Slunce k vašim službám

Dispozice jednotek jsme vyprojektovali s ohledem na sluneční cyklus. Pro všechny místnosti jsme pečlivě zvolili ideální světovou orientaci. Příprava na žaluzie je v ceně.

Ekologické solární panely

Sluneční energie produkovaná lokálně je čistá a zadarmo. Každá jednotka proto bude mít přípravu na střešní fotovoltaické panely.

Úsporné vytápění, podlahové vytápění

Každý dům disponuje přípravou pro rekuperační jednotku, takže vaše spotřeba energií bude výrazně nižší než je standard. Nebudete plýtvat teplem při větrání a díky tomu ušetříte Jistě doma nechcete plýtvat místem na radiátory a proto je topení v podlaze. Nejlepší řešení je zkrátka vytápění, které nevidíte a nemusíte řešit.

Vítejte doma

Každý pokoj vytváříme tak, aby co nejlépe plnil svůj účel. Útulné dětské pokoje proto mají okna do klidné zahrady, jsou funkčně rozdělené na zónya poskytují dostatek místa k hraní i učení se. Obývací pokoje jsou světlé a vzdušné, jednoduché tvary nábytku doplňují čisté linie. Osvětlení pracuje se zónami kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, u schodiště funguje světlo na čidlo. Z jídelny i obýváku můžete vstoupit přímo na krásnou terasu skrze velkoformátové francouzské dveře.V nádherné ložnici najdete rafinované osvětlení u podlahy. Barevné schéma bytu pracuje s tmavými odstíny, které jej zútulňují. U okna je umístěna pracovní zóna s knihovnou.Abyste se v koupelně cítili dobře, najdete v ní velkoformátové keramické obklady se vzorem přírodního kamene. Nika nad WC má LED podsvícení, u podlahy se nachází noční orientační osvětlení. Den i noc vám prozáří také LED osvětlení v zrcadlových dvířkách skříní.

Vše promyšlené do detailu

Velkoformátová francouzská okna s výhledem na zahradu Obývací pokoj s kuchyňským koutem Osvícená cesta vzhůru do druhého patra Ložnice s výhledem do zahrady Koupelna snů našich architektů. Jak si vybavíte svoji? Doladěné detaily v celé koupelně

Strančice, místo pro život

sport

Ve Strančicích a nejbližším okolí najdete spoustu příležitostí, jak vybít stres a načerpat novou energii po celý rok.

Nejbližší golf je na Štiříně. Devítijamkové hřiště s parem 70 a nádhernou přírodou. Loreta Golf Pyšely je mistrovská osmnáctka s parem 72. 18jamkové hřiště Oaks má pak dokonce licenci PGA National.

Strančice mají fotbalové hřiště přímo naproti obchodnímu centru. SK Strančice samozřejmě trénuje i děti. A na rugby vyrazíte do Říčan.

Strančický Sokol se 100letou tradicí hostí mnoho oddílů. Zámek Berchtold má sportcentrum, tenisovou školou, kdispozici je také vzduchovková střelnice, volejbal, nohejbal, zumba, jóga i ping-pong.

Kopcovitá krajina s vyšší nadmořskou výškou a množství luk i pastvin s travnatým povrchem vás budou motivovat pro víkendové běžkování, večerní vyjížďky na kole nebo toulky volnou krajinou.

Malý sportovní klub v centru Strančic. Nabídka je pestrá: cvičení maminek s dětmi, power jóga, silový kruhový trénink i TRX. Na Pilates posílíte záda, s FitBoxem vybijete napětí z práce.

V říčanském centru Na fialce používají moderní čištění vody bez chlorového zápachu. Plavání je šetrné i k těhotným ženám a dětem. Po plavání se prohřejete v jedné ze tří saun.

Vzdělání

Na kvalitní vzdělání nepotřebujete město. I ve Strančicích najdete všechny úrovně školství a často v lepší kondici než v neosobním městě.

Mateřská škola so 80 letou tradicí

Najdete ji v příjemném a klidném prostředí na kraji lesa a obce. Stačí se podívat na webovky a cítíte to nadšení.

Základní škola Emila Kolbena

Je tu skvělá nová tělocvična, školní družina, jídelna, psycholog a především moderní styl výuky. 

Masarykovo klasické gymnázium

a Gymnázium Říčany (GYRI) Vybrat si můžete hned ze dvou gymplů v nedalekých Říčanech. GYRI je Fakultní škola Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.

Volný čas

Koncerty, výstavy, akce, spolky, lokální farmy, vynikající lahůdky, trhy i rozpálené plesy? Ve Strančicích se rozhodně nudit nebudete, ať už je léto nebo zima.

Zelené údolí

Pony farma je v malebném údolí na okraji Strančic, Chovají tu koně a pořádají prohlídky, kdy si můžete pohladit mini ovečky, pštrosa emu a česká zvířátka. Také zde koupíte med.

Ondřejovská hvězdárna

Každý ví, že hvězdárny se staví na místech, kde je nejčitší možný vzduch. A Strančice jsou od Ondřejova pouhých 10 kilometrů. Největší zrcadlový dalekohled v ČR v budově muzea musíte vidět!

Na pivo lokálkou

Pivovar Velké Popovice mezi Strančicemi a Velkými Popovicemi provozoval více než 100 let železniční vlečku a nyní ji opět zprovoznil jako turistickou atrakci. V ceně jízdenky je komentovaná prohlídka.

Lepší život za Prahou – slovo developera

Jen na jednu věc jsme pyšnější, než jsou naše domy a byty. Je to úroveň služeb. Naši kolegové vám vždycky zvednou telefon, zodpoví otázky, pomohou s papírováním a hypotékou. Potřebujete více? Stačí říct. Lokalita a kvalita našich domů jsou pro nás alfou a omegou. Stavíme proto jen na místech, na kterých bychom sami chtěli žít. Nešetříme na architektech, neboť věříme, že každý dům má mít duši. Nejlepší čas na investici do nemovitosti je právě teď. Ceny dlouhodobě rostou a porostou s tím, jak se bude Praha rozšiřovat. Naše domy a byty stavíme na místech, která se budou rozvíjet. Ceny nemovitostí máme s našimi partnery shodné.
GROO reality – Lenka Prajková, DiS. je našim smluvním partnerem. Getberg.

Seznam volných jednotek se rychle mění.

Zavolejte nám nebo nechte zprávu, o vše se postaráme. Sjednáme Vám dle vašich časových možností schůzku přímo s developerem.
U dobré kávy Vám ukážeme celý projekt do detailů a zodpovíme všechny vaše otázky.
Na vyžádání Vám zašleme materiály, jako např. seznam použitých materiálů, půdorysy, a jiné.
Těšíme se na spolupráci s Vámi. Za GROO reality – Lenka Prajková, DiS.

Uveřejněné vizualizace a jiná vyobrazení v brožuře a dalších materiálech jsou pouze ilustrační.
Mohou se měnit, jsou nezávazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavřené smlouvy.

Níže jsme pro Vás vybrali pár konkrétních nabídek z projektu East Gardens pro Vaši lepší představu. Stačí kliknout o dva řádny níže na „detail“.

Jsme smluvním partnerem majitele projektu. Ceny máme shodné. V rámci spolupráce Vám představujeme projekt East Gardens ve Strančicích Praha – východ

Prodáno 57 % jednotek v oranžové etapě „U parku“, startujeme prodej 2. zelené etapy blíže k lesu!

Projekt East Gardens nabídne 41 řadových rodinných domů 5+kk s velkou zahrádkou o rozloze 100–300 m².
Projekt nabízí celkem 89 jednotek 2+kk až 5+kk mezi kterými jsou byty i domy.
Předpokládané dokončení prvních domů je naplánováno již na zimu 2021! Plán projektu po fázích 

Ke všem jednotkám nabízíme 2 parkovací místa a sklepní kóji ZDARMA. Jednotky se zahradou mají zahradní domek v ceně jednotky.

O East Garden je natolik vysoký zájem, že startujeme prodej 2.etapy s předstihem.
Než začne v lednu 2021 stavba máte nyní výjimečnou šanci získat nový domov za bezkonkurenční cenu. Ceny za jednotky budou už pouze stoupat.

Ceny

2+kk od 4 100 000 Kč, 3+kk od 6 428 000 Kč, 5+kk od 8 898 800 Kč

Číst více...

BYTY SE ZAHRADOU

Zahrada přece nemusí být chloubou jen rodinných domů. Nastěhujte se do přízemí našeho bytového domu a užijte si pohodlí bytu, ze kterého se francouzským oknem dostanete s ranní kávou v ruce na terasu přímo u vlastního trávníku. 

BYTY S TERASOU

ideální řešení pro milovníky čerstvého vzduchu a nádherného výhledu. Terasa o rozloze 14 m² pomyslně zvětšuje obytný prostor už tak velmi prostorného bytu. 

BYTY S VÝHLEDEM

Střešní byty ohromí krásným výhledem na Prahu. Minimálně zkosené zdi navozují pocit masivnosti domu. Díky vikýřům a velkým oknům na tři světové strany přitom byt nepůsobí stísněně, ale naopak vyzařuje prostor a světlo.

RODINNÝ DŮM „A“

Každý dům nabídne soukromí ve vlastní zahradě s terasou, zahradním domem a předzahrádku s krytým stáním na popelnice a dvěma parkovacími stáními s přípravou na nabíjecí stanici pro elektroautomobily. Uvnitř domu v přízemí najdete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, panoramatickým výhledem na zahradu a francouzskými okny, schodiště s nočním svícením, pracovnu s výhledem do ulice, toaletu a technickou místnost. Ve druhém patře jsou k dispozici dva pokoje, koupelna společná, hlavní ložnice s průchozí šatnou a vlastní koupelnou, Dům A je orientovaný obývacím pokojem na zahradu, hlavní ložnicí k ulici a pokoji na zahradu. Velikosti zahrad se liší u každého domu. 

RODINNÝ DŮM „B“

Každý dům nabídne soukromí ve vlastní zahradě s terasou, zahradním domem a předzahrádku s krytým stáním na popelnice a dvěma parkovacími stáními s přípravou na nabíjecí stanici pro elektroautomobily. Uvnitř domu v přízemí najdete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, panoramatickým výhledem na zahradu a francouzskými okny, schodiště s nočním svícením, pracovnu s výhledem na zahradu, toaletu a technickou místnost. Ve druhém patře jsou k dispozici dva pokoje, společná koupelna a hlavní ložnice s vlastní koupelnou.Dům B je orientovaný obývacím pokojem na zahradu, kuchyňským koutem do ulice, hlavní ložnicí k ulici a pokoji na zahradu a do ulice. Velikosti zahrad se liší u každého domu. 

Promyšlené zahrady

Podle designových stylů rozlišujeme i předzahrádky. Řešení zeleně má na starost zahradní architekt, abyste se i venku cítili jako doma. Květiny, keře, popínavé rostliny, s tím vším můžete počítat. Zahrada bude osetá kvalitním travním semenem, zařídíme i terénní úpravy a zpevněné plochy, takže se nemusíte o nic starat. Ale samozřejmě si ji také můžete osadit a dotvořit podle svých představ. Ke správné zahradě patří i zahradní domek. Nemusíte být zrovna fandové do zahrádkaření, ale sekačku a gril nebo trampolínu a kola asi doma mít nemusíte. Proto postavíme i zahradní domky—funkční, bezpečné a vzhledově jednotné.

Budoucnost je elektrická

Dnes ještě nejspíš jezdíte na benzín, ale už zítra to může být jinak. Příprava na nabíjecí stanici pro elektromobil je dobrá investice do budoucnosti. 

Rodinné domy

Prémiové standardy všude kam se podíváte Například v koupelnách jsou elegantní velkoformátové obklady s minimem spár. Velkolepých 100×60 cm je ve srovnání oproti běžným 20×40 výrazně luxusnější zážitek. V domech je vestavěný systém rekuperace vzduchu s možností přidání klimatizace. Kuchyně nejsou součástí nemovitosti, ale poskytneme vám dodavatele se slevou. Volba designu je na vás.

Idilické sousedství

Výhodou bydlení v East Gardens je blízkost k volnočasovým aktivitám a vybavení, jako je dětské hřiště, bazén, parky, víceúčelový krytý kurt, restaurace a další, kde můžete relaxovat, hrát si s rodinou a potkávat se s sousedy.

Život s podobně smýšlejícími lidmi

Většina vašich sousedů jsou lidé, kteří také hledají klidné místo a žijí v komunitě jako vy. Přístup do parku, na hřiště i další místa poskytuje vám, dětem i sousedům vzájemnou interakci a prostor pro přátelské potkávání.

Nízké náklady, bezpečný domov

Údržba řadových domů je nižší než rodinný dům. Díky použití kvalitních materiálů, dodržování nejnovějších pokroků v oblasti udržitelného bydlení a moderních designových řešení.
Blízkost domů vytváří bezpečnější prostředí se zachováním soukromí.

Ideální bydlení existuje

O ideálním bydlení má každý jinou představu. Pro nás je základním konceptem spokojený domov, ať už sníte o domu nebo bytu. Snažíme se hledat také budoucí sousedy, lidi, vedle kterých budete chtít bydlet. Kamarády s podobným životním stylem a hodnotami.

Místo pro život

Neřešíme jen prémiový design, ale dlouho jsme vybírali také lokalitu, řešili její bezpečnost a množství zeleně.
A je nám jasné,že zejména když máte rodinu, hledáte i spřízněnou komunitu. To všechno je důležité i pro nás.

Vlak

Cestování moderním příměstským vlakem si užijete. Ze Strančic jezdí do Prahy přímý vlak. Ve špičce ho chytnete až 5× za hodinu a na Hlavním nádraží s ním budete za 30 minut. V klimatizovaném příměstském osobáku v rámci PID můžete vyřídit maily, naplánovat nákup nebo přečíst další kapitolu v knížce.

Kolo

V regionu se právě dokončuje projekt cyklostezky příznačně pojmenovaný „Do Prahy na kole“. Projížďka krásnou přírodou do Prahy po hlaďoučkém asfaltu vám pohodovou rychlostí zabere zhruba hodinu.

Auto

Pokud potřebujete vyrazit někam dál, na dálnici D1 jste autem za několik minut. Do centra Prahy je to jen 27 kilometrů a na opačnou stranu zase ušetříte čas při cestách do Brna,na Slovensko nebo do Vídně.

Z domu v Praze za pár minut

Chytré bydlení

Budoucnost urbanismu vidíme v udržitelnosti a proto je pro nás důležité, aby i obyvatelé našich projektů mohli přispívat k pozitivní budoucnosti naší planety. V projektu Cherry Blossom Strančice tak najdete mnoho chytrých detailů, díky kterým mohou obyvatelé snížit svou ekologickou stopu na minimum.

Vyberte si svůj styl – design písku, vzdušnosti či kamene

Pastelová jemnost písku, strohá drsnost kamene anebo spíš lehkomyslná vzdušnost? Nestavíme periferii, kde je jeden dům jako druhý a sami sotva trefíte domů. Stavíme vám domov. A chápeme, že vytížený manažer nebo rodina s dětmi o něm mají jiné představy. Proto si můžete vybírat i uvnitř. Třeba design koupelny. Na kvalitu se díky spolupráci s prémiovými výrobci můžete spolehnout v každém případě.

Slunce k vašim službám

Dispozice jednotek jsme vyprojektovali s ohledem na sluneční cyklus. Pro všechny místnosti jsme pečlivě zvolili ideální světovou orientaci. Příprava na žaluzie je v ceně.

Ekologické solární panely

Sluneční energie produkovaná lokálně je čistá a zadarmo. Každá jednotka proto bude mít přípravu na střešní fotovoltaické panely.

Úsporné vytápění, podlahové vytápění

Každý dům disponuje přípravou pro rekuperační jednotku, takže vaše spotřeba energií bude výrazně nižší než je standard. Nebudete plýtvat teplem při větrání a díky tomu ušetříte Jistě doma nechcete plýtvat místem na radiátory a proto je topení v podlaze. Nejlepší řešení je zkrátka vytápění, které nevidíte a nemusíte řešit.

Vítejte doma

Každý pokoj vytváříme tak, aby co nejlépe plnil svůj účel. Útulné dětské pokoje proto mají okna do klidné zahrady, jsou funkčně rozdělené na zónya poskytují dostatek místa k hraní i učení se. Obývací pokoje jsou světlé a vzdušné, jednoduché tvary nábytku doplňují čisté linie. Osvětlení pracuje se zónami kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, u schodiště funguje světlo na čidlo. Z jídelny i obýváku můžete vstoupit přímo na krásnou terasu skrze velkoformátové francouzské dveře.V nádherné ložnici najdete rafinované osvětlení u podlahy. Barevné schéma bytu pracuje s tmavými odstíny, které jej zútulňují. U okna je umístěna pracovní zóna s knihovnou.Abyste se v koupelně cítili dobře, najdete v ní velkoformátové keramické obklady se vzorem přírodního kamene. Nika nad WC má LED podsvícení, u podlahy se nachází noční orientační osvětlení. Den i noc vám prozáří také LED osvětlení v zrcadlových dvířkách skříní.

Vše promyšlené do detailu

Velkoformátová francouzská okna s výhledem na zahradu Obývací pokoj s kuchyňským koutem Osvícená cesta vzhůru do druhého patra Ložnice s výhledem do zahrady Koupelna snů našich architektů. Jak si vybavíte svoji? Doladěné detaily v celé koupelně

Strančice, místo pro život

sport

Ve Strančicích a nejbližším okolí najdete spoustu příležitostí, jak vybít stres a načerpat novou energii po celý rok.

Nejbližší golf je na Štiříně. Devítijamkové hřiště s parem 70 a nádhernou přírodou. Loreta Golf Pyšely je mistrovská osmnáctka s parem 72. 18jamkové hřiště Oaks má pak dokonce licenci PGA National.

Strančice mají fotbalové hřiště přímo naproti obchodnímu centru. SK Strančice samozřejmě trénuje i děti. A na rugby vyrazíte do Říčan.

Strančický Sokol se 100letou tradicí hostí mnoho oddílů. Zámek Berchtold má sportcentrum, tenisovou školou, kdispozici je také vzduchovková střelnice, volejbal, nohejbal, zumba, jóga i ping-pong.

Kopcovitá krajina s vyšší nadmořskou výškou a množství luk i pastvin s travnatým povrchem vás budou motivovat pro víkendové běžkování, večerní vyjížďky na kole nebo toulky volnou krajinou.

Malý sportovní klub v centru Strančic. Nabídka je pestrá: cvičení maminek s dětmi, power jóga, silový kruhový trénink i TRX. Na Pilates posílíte záda, s FitBoxem vybijete napětí z práce.

V říčanském centru Na fialce používají moderní čištění vody bez chlorového zápachu. Plavání je šetrné i k těhotným ženám a dětem. Po plavání se prohřejete v jedné ze tří saun.

Vzdělání

Na kvalitní vzdělání nepotřebujete město. I ve Strančicích najdete všechny úrovně školství a často v lepší kondici než v neosobním městě.

Mateřská škola so 80 letou tradicí

Najdete ji v příjemném a klidném prostředí na kraji lesa a obce. Stačí se podívat na webovky a cítíte to nadšení.

Základní škola Emila Kolbena

Je tu skvělá nová tělocvična, školní družina, jídelna, psycholog a především moderní styl výuky. 

Masarykovo klasické gymnázium

a Gymnázium Říčany (GYRI) Vybrat si můžete hned ze dvou gymplů v nedalekých Říčanech. GYRI je Fakultní škola Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.

Volný čas

Koncerty, výstavy, akce, spolky, lokální farmy, vynikající lahůdky, trhy i rozpálené plesy? Ve Strančicích se rozhodně nudit nebudete, ať už je léto nebo zima.

Zelené údolí

Pony farma je v malebném údolí na okraji Strančic, Chovají tu koně a pořádají prohlídky, kdy si můžete pohladit mini ovečky, pštrosa emu a česká zvířátka. Také zde koupíte med.

Ondřejovská hvězdárna

Každý ví, že hvězdárny se staví na místech, kde je nejčitší možný vzduch. A Strančice jsou od Ondřejova pouhých 10 kilometrů. Největší zrcadlový dalekohled v ČR v budově muzea musíte vidět!

Na pivo lokálkou

Pivovar Velké Popovice mezi Strančicemi a Velkými Popovicemi provozoval více než 100 let železniční vlečku a nyní ji opět zprovoznil jako turistickou atrakci. V ceně jízdenky je komentovaná prohlídka.

Lepší život za Prahou – slovo developera

Jen na jednu věc jsme pyšnější, než jsou naše domy a byty. Je to úroveň služeb. Naši kolegové vám vždycky zvednou telefon, zodpoví otázky, pomohou s papírováním a hypotékou. Potřebujete více? Stačí říct. Lokalita a kvalita našich domů jsou pro nás alfou a omegou. Stavíme proto jen na místech, na kterých bychom sami chtěli žít. Nešetříme na architektech, neboť věříme, že každý dům má mít duši. Nejlepší čas na investici do nemovitosti je právě teď. Ceny dlouhodobě rostou a porostou s tím, jak se bude Praha rozšiřovat. Naše domy a byty stavíme na místech, která se budou rozvíjet. Ceny nemovitostí máme s našimi partnery shodné.
GROO reality – Lenka Prajková, DiS. je našim smluvním partnerem. Getberg.

Seznam volných jednotek se rychle mění.

Zavolejte nám nebo nechte zprávu, o vše se postaráme. Sjednáme Vám dle vašich časových možností schůzku přímo s developerem.
U dobré kávy Vám ukážeme celý projekt do detailů a zodpovíme všechny vaše otázky.
Na vyžádání Vám zašleme materiály, jako např. seznam použitých materiálů, půdorysy, a jiné.
Těšíme se na spolupráci s Vámi. Za GROO reality – Lenka Prajková, DiS.

Uveřejněné vizualizace a jiná vyobrazení v brožuře a dalších materiálech jsou pouze ilustrační.
Mohou se měnit, jsou nezávazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavřené smlouvy.

Níže jsme pro Vás vybrali pár konkrétních nabídek z projektu East Gardens pro Vaši lepší představu. Stačí kliknout o dva řádny níže na „detail“.

Číslo Podlaží Dispozice Plocha Balkon Terasa Zahrada Parkování Stav Cena
groo1426 . 3+kk 70,8 m² 13,2 m² ano volné 0 Kč detail
Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva