Lenka Prajková, DiS.

Na trhu s nemovitostmi působím úspěšně již 20 let. Začátky mé praxe sahají do roku 2000, kdy jsem po završení studia na vyšší odborné škole přijala nabídku makléřky realitní kanceláře v Kroměříži. 5 let jsem pracovala v týmech skvělých lidí. Spolupodílela se na vzniku 2 realitních kanceláří a jedné pobočky ve Zlíně. Prošla jsem rolí makléřky i neformální manažerskou pozicí.

Vlastní značka

V létě roku 2005 jsem se rozhodla pokračovat v budování své kariéry v Praze pod vlastním jménem a vlastní značkou GROO reality. V roce 2009 jsem vytvořila malý tým lidí, se kterým jsem úspěšně rozvíjela renomé značky. Dnes si díky efektivnosti, rychlosti a znalosti trhu udržuji své stabilní postavení v daném oboru.

Díky pochopení fungování trhu a rozdílných podmínek života v Praze a na Moravě jsem schopna porozumět potřebám širokého spektra klientů a navrhnout jim efektivní řešení v případě prodeje i pronájmu.

Co je mým GROO

Nabyté zkušenosti zúročuji do podoby mého bohatého portfolia s důvěrou se vracejících klientů i stálých obchodních partnerů, z nichž se mnozí stali mými přáteli. Od samého počátku mne provází motto „v péči osobního makléře“, které je odrazem mého individuálního přístupu, profesionality a etického chování.

Mým GROO je vysoká spolehlivost, odpovědný styl práce a lidský přístup. Neméně důležité je pro mne i permanentní vzdělávání a využívání moderních technologií. Volný čas trávím se svou milovanou rodinou a přáteli.

Bude mi velkou ctí, když se na mne s důvěrou obrátíte.

sledujte mne na FB

Vážená paní Prajková, ještě jednou děkuji za Vaši práci pro mne při pronájmu bytu v ul. U Pentlovky v Tróji. Byla jste velmi profesionální, rychlá a ochotná. Udělala jste vše pro to, abych se do bytu mohl nastěhovat co nejrychleji a to se povedlo. Navíc do bytu s nejkrásnějším výhledem na celou Prahu. Vše co jste řekla o bytu i panu majiteli byla pravda a jsem Vašim přístupem doteď nadšený. Přeji Vám v dalším profesním životě mnoho stejně spokojených zákazníků. S úctou, Jaromír Špánek

Jaromír Špánek, 2018 Praha 8, Troja

Rád bych tímto vyjádřil svou spokojenost při prodeji dvou bytů na Jurkovičové ulici v Praze pomocí realitní makléřky paní Lenky Prajkové. Byl jsem překvapen rychlostí a kvalitou služeb, které mi poskytla při zajištění kupujícího, i navazujících právních služeb, které proběhly rychle a bez jediné chyby. Tuto makléřku mohu všem, kteří chtějí dobře a bezpečně prodat/koupit nemovitost, vřele doporučit.

Ing. Vladimír Malý, Kroměříž

I am pleased to point out that Lenka works with absolute dedication. Her choice of new residents never failed in the last 9 years), even if requested on short notice.Besides being a professional and reliable agent, her friendly and forthright personality added to our impeccable cooperation. I do highly recommend her services.

Je mi potěšením poukázat na Lenčin naprostý zápal pro věc. Za posledních 9 let nikdy neselhala ve výběru nových nájemníků a to ani v případech, kdy se jednalo o náhlou žádost. Kromě toho, že je spolehlivá profesionálka, je také přátelská a její přímočarý charakter přispěl k naší bezvadné spolupráci. Její služby vřele doporučuji.

Ingrid Navrátilová, 2018 Cape Town, JAR

Před nějakým časem jsme uvažovali o koupi bytu v Praze. V tomto rozhodnutí nám velice pomohla paní Lenka Prajková, která v té době měla v nabídce středně velký byt 2+kk v lokalitě, která se nám velice líbila. Koupi jsme realizovali formou spolufinancování stavební spořitelnou a kdo něco podobného absolvoval, jistě ví, kolik úředních písemností je nutné vyřídit a sladit k vzájemné spokojenosti prodávajícího, kupujícího a úředních institucí. Paní Prajková nám svou profesionální znalostí problematiky a jednotlivých postupných kroků, v uskutečnění našeho záměru vždy ochotně vypomohla a nutnou administrativu věcně vysvětlila a zařídila. Návrhy dokumentů, termíny podpisů, vklady do KN zaslala vždy v předstihu, abychom si je mohli v klidu nastudovat. Komunikace mezi námi a prodávající byla díky empatii a odborné znalosti paní Prajkové uskutečněna bez jakýchkoliv komplikací a celý proces byl zrealizován v rozumném čase ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Práci GROO reality můžeme jen doporučit a paní Prajkové přejeme do budoucna mnoho úspěchů.

Manželé Švarcovi, Karlovy Vary

Paní Lenka Prajková si od prvních okamžiků získala naší plnou důvěru, především díky hlubokým znalostem problematiky, perfektní komunikaci, ochotě a profesionálnímu vystupování. Prodávaný byt prezentovala neobvykle vysokým množstvím kvalitních snímků, které spolu s detailním popisem utvářely tak dokonalý obrázek o dané nemovitosti, že osobní návštěvy klientů téměř nebyly třeba. Neznejistěla při jakékoliv komplikaci a její přesné odhady doby trvání jednotlivých částí procesu nám umožnily snadné plánování kroků pro následnou koupi nové nemovitosti. Lenku jsem s radostí doporučila několika svým přátelům, kteří byli stejně spokojení jako my. A když jsme po dvou letech prodávali další nemovitost, samozřejmě jsme neváhali se na ni obrátit znovu. Naše dobré zkušenosti tento druhý prodej jen zpečetil.

Monika Erez, 2017 Haifa, Israel

Lenka je kamarádka, proto když jsem potřeboval prodat byt, tak jsem se obrátil na ni. Prodávat byt je starost, proto jsem rád že všechno zařídila a já musel udělat jenom pár nezbytných úkonů. Navíc prodala za vyšší cenu než bych si odhadl já sám. Děkuji a doporučuji všem. Prodávat byt s Lenkou je radost.

Ing. Roman Aprias, 2019 Praha

Já osobně mám velmi dobré zkušenosti při prodeji několika mých nemovitostí z nedaleké minulosti a mohu vřele doporučit každému, kdo chce jakoukoliv službu v oblasti realitního sektoru, ať se s důvěrou obrátí na pí. Prajkovou.

Ing. Ljudmil Mladenov, Praha 8

S paní Lenkou Prajkovou z GROO reality jsme se setkali při koupi domu. Byla vždy velmi ochotná pomoci při poskytnutí standardních ale i nadstandardních služeb a jsme velice rádi, že jsme měli možnost využít právě jejích služeb. Vřele doporučuji všem, kteří hledají nejenom standardní realitku, ale komplexní a rozšířenou podporu, naprosto profesionální a přesto velmi lidský přístup.

Bc. Miroslav Beneš, 2019 Mladá Boleslav

Mohu jen doporučit paní Prajkovou + GROO-reality. Příjemné osobní jednání, profesionální přístup, komplexní a rychlé řešení realitních služeb včetně právní stránky věci bylo perfektní. V případě budoucích zadání mám jasno, kam se obrátím. S díky Sokol Petr

MUDr. Petr Sokol, 2019 Praha 10

Profesionalita, příjemné jednání a komplexní řešení našich požadavků – věci, které dnes nejsou v realitním prostředí běžné, jsme našli v osobě paní Prajkové ze společnosti GROO. Od prvního kontaktu jsme byli jejím přístupem nadšeni a ještě jednou děkujeme za nalezení nádherného bydlení!

Jan Loskot, 2020 Praha

Děkuji vřele Lence Prajkové za skvělý přístup a velkou pomoc s prodejem bytu v Praze a jeho následným vyklizením. I na dálku (bydlím v Belgii) jsem se na ni mohla spolehnout a přenechat jí veškerou organizaci. Rozhodně doporučuji!

Gabriela Hassan, Brusel, Belgie

Při hledání pronájmu bytu jsme se obrátili na paní Lenku Prajkovou z GROO reality. Paní Prajková nám ochotně poradila a zajistila veškeré služby spojené s pronájmem bytu i garážového stání, později i výměnu bytu v rámci domu. Paní makléřka byla spolehlivá a vstřícná při všech jednáních. Zájemcům můžeme jen doporučit.

Manželé Kukučovi, Chomutov

Spolupráce s paní Lenkou Prajkovou DiS. při prodeji našeho bytu byla jedním slovem perfektní. Její přístup byl profesionální, nadstandardní a současně velmi příjemný a lidský. Je velmi svědomitá, pečlivá, spolehlivá, časově flexibilní a vždy připravena vyjít vstříc přáním svých klientům. Prodej našeho bytu tak proběhl bez jakéhokoliv problému a byli jsme velice spokojeni.Paní Lenku Prajkovou Dis. bych moc ráda doporučila všem dalším klientům, kteří chtějí prodat svoji nemovitost rychle, bezstarostně a s maximálním servisem na špičkové úrovni".

Martina Cachová, Klánovice

Velký dík paní Lence Prajkové za milý, důkladný a poctivý přístup. Paní makléřka věci nejen velmi dobře rozumí, ale je ochotná obětovat víkendy, svátky. Je z ní cítit velká snaha a nadšení. Moc děkuji.

Klára Macúchova, 2020 Praha

Paní Prajkovou mohu jen vřele doporučit. Máme s ní skvělé zkušenosti při prodeji bytu a další nemovitosti. Perfektní komunikace, organizace prodeje, vyřízení veškerých dokumentů na úřadech, příprava písemností. O nic jsme se nemuseli starat. Vždy si se vším věděla rady a nic nebyl problém. Děkujeme.

Eva Broncová, 2018 Praha

Sháněla jsem koupi družstevního bytu v lokalitě Velká Ohrada. Po mých špatných zkušenostech s jiným realitním makléřem jsem byla velice mile překvapena paní Prajkovou a jejím naprosto profesionálním věcným a vstřícným přístupem. Její jednání s klienty je vždy věcné, ke klientům je příjemná. Vše proběhlo naprosto ke spokojenosti všech zúčastněných. Mohu paní Prajkovou všem jenom vřele doporučit.

JUDr. Michaela Mixová, 2018 Praha 13

Velmi oceňujeme spolehlivost, profesionalitu a trpělivost s jakou nám paní Lenka Prajková pomohla s prodejem části rodinného domu. Byl to složitý případ a byl paní Lenkou Prajkovou zvládnut s nadhledem. Pokud bychom potřebovali další pomoc v této oblasti, s důvěrou se na ní obrátíme a doporučíme její služby i svým známým. Přejeme hodně úspěchů.

Manželé Kakuškovi, 2018 Praha

Pokud makléře, pak Lenku a GROO. Pomohla nám prodejem bytu v Praze, když jsme byli mimo Českou republiku. Všechno připravila a vykomunikovala s kupujícím. Po našem návratu jsme v podstatě neměli žádné starosti. Do Lenky jsme vložili naši důvěr a ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí. Mohu jen doporučit.

Dagmar Polišenská, 2018 Troubky - Zdislavice

S paní Lenkou Prajkovou z realitní agentury GROO se znám už nějaký čas. Její služby jsem využila k pronájmu svého bytu a byla jsem vždy spokojena. Upřednostňuje zájmy zákazníka a vždy poskytuje služby nad rámec svých povinností. Pokud bych tedy měla doporučit realitní agenturu, tak by to bylo GROO a paní Lenka Prajková.

Eva Karbanová, Chomutov

Chtěl bych tímto vyjádřit poděkování paní Lence Prajkové za perfektně zvládnutý, pro mě neřešitelný problém v oblasti realit (prodej, pronájem, smluvní problematika, aktuální platná legislativa…) Již poněkolikáté jsem rád využil její služby, kdy profesionalita a přehled v daném oboru mi byly nápomocny při řešení mého problému. Vše zvládnuto na jedničku a pokud budu v budoucnu v nesnázích, rozhodně se ozvu :-) Doporučuji všem, kteří se neorientují v problematice realit a vše co je potřebné k vyřízení Vašeho případu k Vaší spokojenosti.

Petr Procházka, Praha 8, Troja

Výjimečný proklientský přístup, vstřícné, pohodové a zároveň korektní jednání. Mohu li porovnat na základě mých setkání s jinými makléři, paní Prajková je zkušenou makléřkou, kterou nejen práce baví, ale neustále se v ní rozvíjí.Je vždy plná reálných a zajímavých nápadů, které posunují obchod k realizaci.Klientovi naslouchá, pravidelně informuje o vývoji, navrhuje řešení. S prací paní Prajkové jsem byl velmi spokojen, lepšího makléře jsem nepotkal.

Marek Prokop, Praha 5

Moc Vám, milá Lenko, děkuji za báječnou spolupráci od začátku až do konečného stadia celé „akce Bachova“. Byli jsme moc spokojeni. Věřím, že spolupráce není poslední a budu se těšit, až se opět budeme mít možnost potkat. Jste nejenom opravdu profesionálka ve své práci, milá, vstřícná, rychlá a ještě k tomu krásná žena. Přeji Vám štěstí, úspěch, lásku a ať se Vám po všech stránkách daří.

Luba Procházková, 2018 Praha

více referencí

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva