Poptáváme

007 Poptáváme koupi stavebního pozemku s ÚR v okolí Prahy

Koupíme stavební pozemky s územním rozhodnutím. Ideální výměra 10.000 až 40.000 m². Dle územního plánu „čistě obytné“ území. Vhodný k výstavbě rodinných domů, řadových domů, solitérů nebo menších bytových domů.

mám odpovídající nemovitost

014 Poptáváme ke koupi byt 1+1 u metra Opatov v Praze

ke koupi 1+kk nebo 1+1 u metra Opatov v Praze. Pro velký zájem o byt 1+kk, který máme v nabídce bychom rádi nabídli našim vážným zájemcům obdobný byt. Hledáme byt v osobním vlastnictví, kolem 30 m². Do výše 2 500 000 Kč. Platba jak v hotovosti, tak prostřednictvím hypotečního úvěru.

mám odpovídající nemovitost

006 Poptáváme koupi nákupních center či obchodních domů v celé ČR

Pro velkou investiční skupinu hledáme velká i malá nákupní centra. Po celé České republice ve větších městech a na jejich okrajích. (Foto: Ivan Svatoš)

mám odpovídající nemovitost

016 Poptáváme koupi menší vily v okolí ulice Šrobárova v Praze

Pro českého kupce hledáme ke koupi menší vilku na ulici Šrobárova a do 1 km v jejím okolí. Dispozičně 4+1 a větší. V dobrém technickém stavu. Koupě za účelem bydlení.

mám odpovídající nemovitost

008 Poptáváme koupi bytu nad 100 m², Praha 1, Staré Město, Praha 6 Bubeneč

Na Starém Městě, okolí Haštalské a Dlouhé ulice nebo Praha 6 – Bubeneč, případně blízké okolí. Ideálně 150 m² a více. Byt po rekonstrukci či nedokončená rekonstrukce v domě ve výborném stavu. Parkovací či garážové stání pro 1 auto výhodou, taktéž recepce v domě výhodou. Cena záleží na nabídce.

mám odpovídající nemovitost

013 Poptáváme pronájem bytu 2+kk, 2+1 pro 2 studenty od 11/2018

Pod finanční záštitou rodičů hledají dva přátelé studenti (dívka a chlapec) pronájem bytu 2+kk, 2+1 v Praze s dobrou dostupností metrem na Václavské náměstí, kde budou studovat vysokou školu. Lokalita není konkretizována, dojezd metrem max 30 min. Ideálně pěkný světlý byt po rekonstrukci, částečně zařízený, ale není podmínkou. Nutné samostatné pokoje. Na prohlídky přijedou kdykoli, nutné bydlení od 1.11.2018. Platba nájemného a jistoty je připravena. Cena záleží na nabídce. Poptávka vhodná i na spolupráci s jinou RK, která má odměnu od pronajímatele, provizně jsme zajištěni od poptávajících.

mám odpovídající nemovitost

003 Poptáváme pronájem luxusní restaurace typu "all you can eat",

Hala na okraji Prahy – Zahraniční investor

Pro zahraničního investora hledáme prostory vhodné pro restauraci o ploše 1000 m² a více. Parkoviště nebo možnost jeho vybudování je podmínkou (cca 200 aut). Ideálně hledáme halu na okraji Prahy s dobrým přístupem na MHD.

mám odpovídající nemovitost

004 Poptáváme pronájem bytu 2+kk až 3+kk na Praze 9

Hledáme k pronájmu do 17.000 Kč/měsíc + zálohy na poplatky. Byt bez nábytku, ideálně v lokalitě kolem OC Letňany. Zajímavé jsou také lokality Prosek, Střížkov. Zájemcem je 2 členná česká rodina. Členem rodiny malý pes. (Foto:Ivan Svatoš)

mám odpovídající nemovitost

017 Poptáváme pronájem bytu 2+1/2kk , v Praze 9,10, Praha-východ pro velmi vytížený pár

Ideálně byt 2kk či 2+1 s garáží nebo parkovacím stáním. Lokalita Praha 9, Praha 10 či Praha východ. Brandýsko. Bez nábytku. Dostatek úložného prostoru nebo prostor pro umístění dvou skříní. Vybavená kuchyně běžnými spotřebiči a lednicí s mrazákem. S možností trvale bydliště s dlouhodobým horizontem pronájmu cca 5 let . K nastěhování nejpozději do 30.6.2019.

mám odpovídající nemovitost

015 Poptáváme luxusní byt min. 120 m² v Praze 2,6,7, budget do 60 000 /měsíc + poplatky

pronájem luxusního bytu o min. kolem 60 000 Kč/měsíc + poplatky o výměře 120 m². Minimálně 3 ložnice v lokalitách Praha 6, Praha 7, Praha 2 Vinohrady. Balkon či terasa a možnost parkování podmínkou. Preferována vyšší patra i podkrovní byty s klimatizací. Částečně vybavené. Klienty jsou zahraniční 3 členná rodina ( 1 dítě).

mám odpovídající nemovitost

010 Poptáváme pronájem několika bytů pro studenty VŠ

Pro studenty vysokých škol hledáme s předstihem byty vhodné ke spolubydlení. Pro 2 osoby, pro 3 osoby, pro 4 osoby. Vhodné jsou byty se samostatnou koupelnou a WC. Neprůchozí pokoje jsou nutné. Ideálními lokalitami jsou: Praha 2, 3, 5, 7, 8, 10.

mám odpovídající nemovitost

005 Poptáváme koupi velkého stavebního pozemku do 15 000 m² v okolí Prahy

Velký stavební pozemek, dle územního plánu „čistě obytné“ území. Vhodný k výstavbě rodinných domů, řadových domů, solitérů nebo menších bytových domů. Dojezd do Prahy do 30 minut. Kupujícím je český developer.

mám odpovídající nemovitost

011 Poptáváme pronájem menších prostor pro provoz kebabu v Praze

Prostory do 50 m² vhodné pro gastro provoz – kebab. Formou přípravny s výdejním oknem do ulice. Frekventované místo v širším centru Prahy. Zájemcem je česká rodinná firma plánující rozšíření podnikání. Kebab úspěšně provozuje mnoho let.

mám odpovídající nemovitost

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás

Chcete zviditelnit svou poptávku nebo nabídnout nemovitost? Napište nám

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva