Poptáváme

014 Poptáváme ke koupi byt 1+1 u metra Opatov v Praze

ke koupi 1+kk nebo 1+1 u metra Opatov v Praze. Pro velký zájem o byt 1+kk, který jsme měli v nabídce bychom rádi nabídli našim vážným zájemcům obdobný byt. Hledáme byt v osobním vlastnictví, kolem 30 m². Do výše 2 500 000 Kč. Platba jak v hotovosti, tak prostřednictvím hypotečního úvěru.

mám odpovídající nemovitost

019 Poptáváme převzetí pronájmu kavárny či bistra v Praze.

Cca 100 m². Zajímáme se i o zajímavé prostory, které lze předělat na kavárnu. Pro zájemce s 25 letou praxí v oboru.

mám odpovídající nemovitost

018 Poptáváme koupi RD do 10 mil. Kč, cca 40 km od Prahy směr Říčany, Jevany, Mnichovice, Kamenice....

Jílové, Hrasištko. Výhodou je poloha u rybníka či řeky v nezáplavové oblasti. O velikosti minimálně 3+1 bez nutnosti celkové rekonstrukce. S pozemkem cca 1000 m² a větší. Nutná kanalizace a dálkový vodovod, studna navíc je předností. Cena do cca 10 mil. Kč. Financování hotovost.

mám odpovídající nemovitost

005 Poptáváme koupi velkého stavebního pozemku do 15 000 m² v okolí Prahy

Velký stavební pozemek, dle územního plánu „čistě obytné“ území. Vhodný k výstavbě rodinných domů, řadových domů, solitérů nebo menších bytových domů. Dojezd do Prahy do 30 minut. Kupujícím je český developer.

mám odpovídající nemovitost

017 Poptáváme pronájem bytu 2+1/2kk , v Praze 9,10, Praha-východ pro velmi vytížený pár

Ideálně byt 2kk či 2+1 s garáží nebo parkovacím stáním. Lokalita Praha 9, Praha 10 či Praha východ. Brandýsko. Bez nábytku. Dostatek úložného prostoru nebo prostor pro umístění dvou skříní. Vybavená kuchyně běžnými spotřebiči a lednicí s mrazákem. S možností trvale bydliště s dlouhodobým horizontem pronájmu cca 5 let . K nastěhování nejpozději do 30.6.2019.

mám odpovídající nemovitost

006 Poptáváme koupi nákupních center či obchodních domů v celé ČR

Pro velkou investiční skupinu hledáme velká i malá nákupní centra. Po celé České republice ve větších městech a na jejich okrajích. (Foto: Ivan Svatoš)

mám odpovídající nemovitost

011 Poptáváme pronájem menších prostor pro provoz kebabu v Praze

Prostory do 50 m² vhodné pro gastro provoz – kebab. Formou přípravny s výdejním oknem do ulice. Frekventované místo v širším centru Prahy. Zájemcem je česká rodinná firma plánující rozšíření podnikání. Kebab úspěšně provozuje mnoho let.

mám odpovídající nemovitost

007 Poptáváme koupi stavebního pozemku s ÚR v okolí Prahy

Koupíme stavební pozemky s územním rozhodnutím. Ideální výměra 10.000 až 40.000 m². Dle územního plánu „čistě obytné“ území. Vhodný k výstavbě rodinných domů, řadových domů, solitérů nebo menších bytových domů.

mám odpovídající nemovitost

016 Poptáváme koupi menší vily v okolí ulice Šrobárova v Praze

Pro českého kupce hledáme ke koupi menší vilku na ulici Šrobárova a do 1 km v jejím okolí. Dispozičně 4+1 a větší. V dobrém technickém stavu. Koupě za účelem bydlení.

mám odpovídající nemovitost

020 Poptáváme koupi 1+1 Praha 4 do podzimu 2020

Byt ke koupi 30 m² a více v lokalitách Prahy: Jižní Město, Krč, Novodvorská, Hodkovičky, Lhotka. Koupě spěchá do začátku podzimu 2020. Rychlé a pohodové jednání.

mám odpovídající nemovitost

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás

Chcete zviditelnit svou poptávku nebo nabídnout nemovitost? Napište nám

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva