Poptáváme

016 Poptáváme koupi menší vily v okolí ulice Šrobárova v Praze

Pro českého kupce hledáme ke koupi menší vilku na ulici Šrobárova a do 1 km v jejím okolí. Dispozičně 4+1 a větší. V dobrém technickém stavu. Koupě za účelem bydlení.

mám odpovídající nemovitost

020 Poptáváme koupi 1+1 Praha 4 do podzimu 2020

Byt ke koupi 30 m² a více v lokalitách Prahy: Jižní Město, Krč, Novodvorská, Hodkovičky, Lhotka. Koupě spěchá do začátku podzimu 2020. Rychlé a pohodové jednání.

mám odpovídající nemovitost

006 Poptáváme koupi nákupních center či obchodních domů v celé ČR

Pro velkou investiční skupinu hledáme velká i malá nákupní centra. Po celé České republice ve větších městech a na jejich okrajích. (Foto: Ivan Svatoš)

mám odpovídající nemovitost

005 Poptáváme koupi velkého stavebního pozemku do 15 000 m² v okolí Prahy

Velký stavební pozemek, dle územního plánu „čistě obytné“ území. Vhodný k výstavbě rodinných domů, řadových domů, solitérů nebo menších bytových domů. Dojezd do Prahy do 30 minut. Kupujícím je český developer.

mám odpovídající nemovitost

007 Poptáváme koupi stavebního pozemku s ÚR v okolí Prahy

Koupíme stavební pozemky s územním rozhodnutím. Ideální výměra 10.000 až 40.000 m². Dle územního plánu „čistě obytné“ území. Vhodný k výstavbě rodinných domů, řadových domů, solitérů nebo menších bytových domů.

mám odpovídající nemovitost

018 Poptáváme koupi RD do 10 mil. Kč, cca 40 km od Prahy směr Říčany, Jevany, Mnichovice, Kamenice....

Jílové, Hrasištko. Výhodou je poloha u rybníka či řeky v nezáplavové oblasti. O velikosti minimálně 3+1 bez nutnosti celkové rekonstrukce. S pozemkem cca 1000 m² a větší. Nutná kanalizace a dálkový vodovod, studna navíc je předností. Cena do cca 10 mil. Kč. Financování hotovost.

mám odpovídající nemovitost

019 Poptáváme převzetí pronájmu kavárny či bistra v Praze.

Cca 100 m². Zajímáme se i o zajímavé prostory, které lze předělat na kavárnu. Pro zájemce s 25 letou praxí v oboru.

mám odpovídající nemovitost

017 Poptáváme pronájem bytu 2+1/2kk , v Praze 9,10, Praha-východ pro velmi vytížený pár

Ideálně byt 2kk či 2+1 s garáží nebo parkovacím stáním. Lokalita Praha 9, Praha 10 či Praha východ. Brandýsko. Bez nábytku. Dostatek úložného prostoru nebo prostor pro umístění dvou skříní. Vybavená kuchyně běžnými spotřebiči a lednicí s mrazákem. S možností trvale bydliště s dlouhodobým horizontem pronájmu cca 5 let . K nastěhování nejpozději do 30.6.2019.

mám odpovídající nemovitost

011 Poptáváme pronájem menších prostor pro provoz kebabu v Praze

Prostory do 50 m² vhodné pro gastro provoz – kebab. Formou přípravny s výdejním oknem do ulice. Frekventované místo v širším centru Prahy. Zájemcem je česká rodinná firma plánující rozšíření podnikání. Kebab úspěšně provozuje mnoho let.

mám odpovídající nemovitost

014 Poptáváme ke koupi byt 1+1 u metra Opatov v Praze

ke koupi 1+kk nebo 1+1 u metra Opatov v Praze. Pro velký zájem o byt 1+kk, který jsme měli v nabídce bychom rádi nabídli našim vážným zájemcům obdobný byt. Hledáme byt v osobním vlastnictví, kolem 30 m². Do výše 2 500 000 Kč. Platba jak v hotovosti, tak prostřednictvím hypotečního úvěru.

mám odpovídající nemovitost

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás

Chcete zviditelnit svou poptávku nebo nabídnout nemovitost? Napište nám

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva