Služby v čase stěhování

GROO reality > Služby > Poprodejní služby

Výmalba všech typů nemovitostí realizovaná ve dne i v noci

Novou nemovitost jste si převzali ráno, ale už odpoledne máte zajištěné stěhování, které nejde oddálit… Víte li dostatečně předem, že tato situace nastane, dokážeme vám zařídit bleskové vymalování nejen bytů a domů, ale i kanceláří, průmyslových hal, schodišť a provést nátěry oken, dveří, střech, fasád, plotů a různých konstrukcí. K dispozici je až 14 vybraných pracovníků prověřených 12 letou spoluprací. Jsme připraveni vám zařídit malířské práce i na větší projekty, např. 5000 m 2. Zařídíme noční malování prostor, kde není možné přes den cela omezit provoz nebo si můžete objednat malířské práce v době vaší plánované odstávky.

mám zájem o tuto službu

Stěhování v rámci objektu, ale i na druhý konec světa

Je jedno, kde bydlíte a kam se stěhujete, pomůžeme vám s klidným průběhem stěhování a zajistíme, aby Vaše věci v pořádku dorazily na místo určení. Zařídíme Vám stěhování bytu, domu, vaší kanceláře nebo celé firmy. Také stěhování pár kusů nábytku a osobních věcí i převoz stavebního materiálu. Zařídíme i přepravu těžkých předmětů (piáno, trezor, stroje) a mezinárodní stěhování v rámci EU, ale i po celém světě. Cenu se dozvíte předem, pro složitější stěhování je vám k dispozici technik, který zdarma zjistí stav a navrhne řešení. Můžete si zapůjčit krabice a jiný obalový materiál, nechat demontovat nábytek nebo zabalit věci a poté zase rozbalit a rozmístit. Stěhování je pojištěné. Žádné časové prodlevy, spolehlivost, opatrnost a rychlost.

mám zájem o tuto službu

Řemeslné práce prováděné léta prověřenými profesionály

Všechny služby jsou poskytovány v Praze a Zlínském kraji.

 • rekonstrukce bytových jader, montáže suchých staveb, půdní vestavby
 • zednické práce, výstavbu domů od základů po střechu, stavby na klíč, dřevostavby
 • dodávku a montáž montovaných hal
 • zateplování fasád, renovace oken a dveří
 • tesařské, pokrývačské a svářečské práce
 • kovovýrobu, zámečnické, kovářské a karosářské práce
 • výrobu nábytku, stolařství, truhlářství, dřevovýrobu, renovaci nábytku
 • žaluzie, parapety, garnýže, sítě proti hmyzu, garážová vrata – drátěný program
 • 3D obrazy a malby na zeď
 • práce s plošinou až do 18,5 m
 • montáže, opravy a zkoušky elektrických zařízení

mám zájem o tuto službu

Internet a kabelová TV už do hodiny od objednání

Je pro vás důležité mít už v první den nastěhování kvalitní internetové připojení… nemáte čas dělat si vlastní výběrové řízení… pracujete z domova a nemůžete čekat na připojení několik dnů… Zdarma a velmi rychle vám zprostředkujeme nejlepší možnost připojení pro každou adresu. Klient (může být i cizinec mimo EU) obdrží výsledky šetření a nabídku na připojení. Pokud se klient rozhodne kladně, získá nejen maximální informační podporu po celou dobu trvání smlouvy, ale také výraznou výhodu ve srovnání s běžnými nabídkami, například měsíc zdarma, levnější modem a vyšší rychlost.

Jak probíhá zřízení služby?

Klient vyplní objednávku na webu z pohodlí domova a během tří minut je vše hotovo. Poté již čeká na ověřovací telefonát nebo na návštěvu technika, kterému doloží dokument opravňující užívat nemovitosti. Od vyplnění objednávky není výjimkou instalace do druhého dne. V případě, že by to mělo trvat déle, je klientovi pronajat za provozní náklady aktivovaný modem na AIR internet, a tak může mít připojení už hodinu poté, co byl kontaktován.

mám zájem o tuto službu

Prodej nepotřebného vybavení

Při stěhování se často dostáváte do situace, kdy nedokážete umístit všechen nábytek a zařízení do nového bydlení. Skříň je úplně nová, pračka funkční, sedačka ve výborném stavu. Potřebujete toto vybavení užívat do posledního dne a pak už vám nezbývá čas rozhodnout se, zda li vše prodáte, komplikovaně přestěhujete, anebo v bytě ponecháte třeba i zdarma.

Inzerce vybavení

Dokážeme Vám pomoci. Najdeme vám takového nástupce, který bude mít zájem si vybavení ponechat a ideálně si ho odkoupí. Anebo vám pomůžeme s prodejem a zorganizujeme odběr v den, který vám bude vyhovovat. K tomu nám pomáhají vlastní kvalitní fotografie, precizní popis a správné prodejní servery. Utržená částka je příjemným bonusem a dokáže vám pomoci při nákladech spojených se změnou bydlení.

mám zájem o tuto službu

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Co když způsobíte svou nedbalostí škodu sami sobě nebo vytopíte souseda, anebo vznikne živelná pohroma či dojde ke krádeži? Děsí vás komunikace s rozzlobenými sousedy, starosti a čas věnovaný nápravě škod nebo vysoké částky za opraváře?

Pomůžeme vám pojistit
 • nemovitost – byt v osobním vlastnictví, samostatnou garáž, rodinný dům (střechu, omítku, okna, garážová vrata, radiátory, živelné události atd…)
 • domácnost – jednoduše vše, co se dá odnést (TV, spotřebiče, sportovní vybavení, nábytek, šperky, ale i kuchyňskou linku, plovoucí podlahu atd…)

V rámci pojištění RD je i oplocení, altány, krby, vířivky, bazény, zahradní nábytek či grily.

Asistenční služby (zámečník, elektrikář, instalatér) budete mít zdarma a poradíme vám, jak hlásit pojistnou událost.

mám zájem o tuto službu

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva