Pronájem nemovitostí

GROO reality > Služby > Pronájem nemovitostí

Zprostředkujeme pronájem a podnájem všech typů nemovitostí v Praze a okolí. Díky spolupráci také na Kroměřížsku. Jednáme pružně, klademe velký důraz na vyhledání seriózního nájemníka, protože vše podpisem smlouvy teprve začíná. Poskytneme Vám celou škálu služeb spojenou s pronájmem díky dlouhodobě prověřeným odborníkům. Služby jsme připraveni upravit dle vašich přání a potřeb. Obraťte se na nás s důvěrou.

Řádně připravíme nemovitost na pronájem, podnájem

1. Setkáme se s vámi ideálně v pronajímané nemovitosti více

Abychom měli možnost lépe se poznat, preferujeme osobní setkání, které je nezávazné. Vyslechneme si Vaše potřeby a přání, společně navrhneme optimální strategii pronájmu či podnájmu a domluvíme se na podrobnostech, které by nás později zdržovaly. Uděláme si na Vás tolik času, kolik budete potřebovat, a to i o víkendu.

2. Shromáždíme potřebné dokumenty více

Základní dokumenty si můžeme poskytnout a prostudovat už při prvním setkání. Z praxe víme, jaké otázky klienti kladou. Díky informacím zjištěným z dokumentů jim dokážeme sdělit přesná fakta. Odpověď „Nevím, musím zjistit“ nepoužíváme. Předejdeme tak spoustě telefonátů, nevytrháváme Vás neustále z Vašich aktivit a pro informovaného klienta je pak snazší se rozhodnout.

3. Dohodneme se na vylepšeních, vyzdvihneme pozitiva více

Dokážeme se na nemovitost podívat očima zájemce a poradit vám co je dobré vylepšit a upravit. Nabídka pak bude pro klienta přímo magnetická. Slouží nám k tomu naše dlouholetá praxe, estetické cítění a různé nástroje.

4. Nastavíme tržní nájemné více

Vyzdvižená pozitiva nám zajistí nastavení lepší ceny. K tomu potřebujeme znát Vaše požadavky, informace o platbách energií a jiných poplatcích. Klienta vždy zajímá konečná suma, kterou vydá měsíčně za pronájem, kam spadají i jeho vlastní platby, např. úhrada za Internet. Cenu vám pomůžeme nastavit tak, aby byla příznivá pro obě strany.

5. Nafotíme nemovitost, připravíme půdorys více

Pro upoutání pozornosti je nejúčinnější kvalitní fotografie. I pronájem malé garsonky si zaslouží stejnou péči jako větší nemovitost k prodeji. Je dobré, abychom dali společně prostor pečlivé přípravě nemovitosti (úklid interiéru i exteriéru, odstranění drobných předmětů, odosobnění, nazdobení). Kvalitní fotografie pronajmou vaši nemovitost lépe a rychleji. Fotíme tak, aby si klient dokázal udělat reálnou představu o prostoru. Focení probíhá za dobrých světelných podmínek, trvá cca 45 minut a více, podle typu nemovitosti. Spolupracujeme s profesionálním fotografem, kterého jsme si pečlivě vybrali.

Pomocí 2D, 3D půdorysů pomůžeme zájemcům lépe si ucelit prostorový dojem a návaznost jednotlivých místností na sebe. Více informací ve službě Foto, video, 3D půdorysy.

6. Vypracujeme text prezentace, zpracujeme fotografie více

Díky přesným informacím, které jsme shromáždili a našemu osobnímu nacítění nemovitosti dokážeme zpracovat pravdivý, poutavý a informačně dostatečný text. Vypovídající popis nemovitosti a fotografie šetří čas vám i klientovi. Pro lepší představu o dispozicích větších nemovitostí můžeme zajistit videoprohlídku.

Vyhledáme vhodného nájemce, podnájemce

7. Zveřejníme nemovitost na portálu GROO více

Inzerát zveřejníme až po Vašem odsouhlasení znění textu. Protože se na realitním trhu pohybujeme dlouho, naše stránky jsou již v povědomí lidí a už se s námi takzvaně „počítá“. Abychom Vaši nemovitost prezentovali na nejvyšší možné úrovni, dali jsme našim webovým stránkám počátkem roku 2018 nový vzhled. Klienti si Vaši nemovitost najdou pohodlně a snadno ve svém mobilu nebo jiném malém zařízení.

8. Nabídneme nemovitost klientům GROO více

V naší databázi poptávek evidujeme zájemce, jejichž představy a požadavky dobře známe a proto dokážeme rychle vytipovat a oslovit vhodného zájemce. Poptávky získáváme aktivně i z jiných zdrojů. Vybrané poptávky zveřejňujeme na portálu GROO.

9. Zveřejníme nemovitosti na realitních serverech více

Vaši nemovitost nabídneme na klíčových realitních portálech, o kterých víme, že opravdu fungují. V průběhu 18 let inzerování máme jasné, které inzertní portály jsou dnes opravdu účinné. Více na Facebooku GROO reality.

10. Zveřejníme nemovitost na sociálních sítích více

S Vaší nemovitostí aktivně pracujeme na sociálních sítích. Jejich síla nám umožňuje, aby se o nemovitosti dozvěděl co největší okruh vhodně zacílených uživatelů. Oslovujeme komunity, informujeme o novinkách, využíváme placené prezentace a reklamy, vkládáme videa, aktivně reagujeme na podněty a dotazy, čerpáme ze statistik, jsme on-line i mimo pracovní dobu.

11. Spolupracujeme s realitními kancelářemi více

Denně monitorujeme soukromou inzerci a jiné dostupné zdroje. Spolupracujeme s makléři, realitními kancelářemi, odhadci, developery, stavebními firmami, architekty, drobnými živnostníky a dalšími lidmi v příbuzném oboru, kteří mohou přispět k rychlejšímu pronájmu Vaší nemovitosti.

12. Organizujeme prohlídky nemovitosti více

Zajišťujeme prohlídky vaší nemovitosti u kterých jsme vždy přítomni. Každého zájemce provádíme individuálně, předáváme potřebné informace a dokumentaci a vyjednáváme základní podmínky pronájmu.V případě, že v nemovitosti bydlíte vy nebo nájemce, organizujeme prohlídky tak, aby vás co nejméně zatížily.

13. Jsme s vámi v pravidelném kontaktu více

Každou naši činnost s vámi konzultujeme, informujeme vás podrobně o dění kolem nemovitosti, zasíláme pravidelné reporty a statistiky.

14. Prověříme zájemce o pronájem více

Nahlížíme do veřejně přístupných rejstříků a seznamů a prověřujeme zájemce o pronájem z hlediska bonity a serióznosti.

15. Uzavřeme rezervační smlouvu více

S vhodným a vážným zájemcem uzavřeme rezervační smlouvu k Vaší nemovitosti a vybereme rezervační depozitum. Tímto okamžikem získáme pro Vás i zájemce prostor a klid pro přípravu návrhu nájemní smlouvy.

Převedeme nemovitost na nového nájemce, podnájemce

16. Zorganizujeme podpis nájemní smlouvy více

Nájemní smlouvu vám vytvoříme na míru. Řídíme efektivně proces ladění smlouvy. Odsouhlasenou finální verzi připravíme fyzicky k podpisu včetně souvisejících dokumentů. Podpis smlouvy probíhá zpravidla v pronajaté nemovitosti a je rovnou spojen s jejím předáním. Podepsat lze i v kanceláři. Dohlédneme i na podpis na dálku či na etapy.

17. Jsme přítomni u předání nemovitosti více

Můžete nás zplnomocnit k převzetí nemovitosti od stávajícího nájemce i k předání tomu novému. Dohlédneme na vstupní platby, zajistíme materiály a přepis energií. Asistujeme při technickém předání nemovitosti (klíče, záruční listy, pokladní doklady, zápisy do předávacího protokolu).

18. Zajišťujeme další služby více

Kupříkladu zřízení Internetu, výmalbu, prodej nepotřebného vybavení, doporučíme naše osvědčené partnery poskytující různé služby spojené s bydlením. Více Služby v čase stěhování.

19. Komunikujeme s vámi i s nájemcem po celou dobu nájmu více

Kdykoli v průběhu pronájmu se s námi můžete poradit nebo požádat o spolupráci. Můžete nám napsat e-mail nebo kdykoli zavolat. Jsme na příjmu i mimo pracovní dobu.

Opakovaně vyhledáme nájemce

Známe vaši nemovitost i nájemce, kterého jsme před pár lety vyhledali. A to je pro vás velká výhoda.
V případě, že se stávající nájemník chystá ukončit nájemní vztah, jedním hovorem s vámi společně nastavíme podmínky pro nájemce nového.

  • s nájemci se spojíme, na základě předešlé komunikace je ochota spolupracovat vždy velmi dobrá
  • získáme všechna fakta
  • v případě potřeby pořídíme nové fotografie
  • zjistíme aktuální stav nemovitosti
  • prohlídky provádíme ve spolupráci se stávajícím nájemcem
  • zajistíme, aby nový nájemce plynule navázal na předešlého, nevznikne Vám tak újma na případně ušlém nájmu.

Lenka Prajková, DiS.

Vaše realitní makléřka od roku 2000

Na trhu s nemovitostmi působím úspěšně 22 let. Začátky mé praxe sahají do roku 2000, kdy jsem po završení studia na vyšší odborné škole přijala nabídku makléřky realitní kanceláře v Kroměříži. 5 let jsem pracovala v týmech skvělých lidí. Spolupodílela se na vzniku 2 realitních kanceláří a jedné pobočky ve Zlíně. Prošla jsem rolí makléřky i neformální manažerskou pozicí. V létě roku 2005 jsem se rozhodla pokračovat v budování své kariéry v Praze pod vlastním jménem a vlastní značkou GROO reality.

více o mně   kontakt

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva