Profesionální foto, videoprohlídky, 2D a 3D půdorysy

GROO reality > Služby > Fotografie a půdorysy

Profesionální fotografie

Vaši nemovitost nafotíme tak, že si ji budete chtít sami koupit. Dobře víme, že nejúčinnějším nástrojem pro upoutání pozornosti jsou kvalitní fotografie s atraktivním obsahem. Spolupracujeme s profesionálním fotografem, kterého jsme si pečlivě vybrali. Focení probíhá za dobrých světelných podmínek, trvá cca 1 hodinu a více, podle typu nemovitosti. Samotnému focení předchází pečlivá příprava nemovitosti
( úklid interiéru i exteriéru, odstranění drobných předmětů, odosobnění a nazdobení). Jak připravit nemovitost před focením vám poradíme a společně proměnu zrealizujeme. Kvalitní fotografie prodají Vaši nemovitost lépe a rychleji.

Videoprohlídky

Následujeme trendy a proto využíváme stále rostoucí popularity videa. Prostřednictvím videoprohlídky vaše nemovitost vystoupí z řady a vzbudí pozornost opravdu vážných zájemců.

Videoprohlídka je natočena tak, že simuluje procházení se zájemce po nemovitosti (metoda walk-thru). Zájemce si tak může udělat představu o dispozici a o tom, jak na sebe navazují jednotlivé místnosti. Videoprohlídka v HD rozlišení je opatřena hudebním licencovaným podkresem a informativními titulky. Nemovitost je k nahlédnutí 24 hodin denně. Spolupracujeme s profesionály, kteří disponují nejmodernější technikou.

Půdorysy

Vytvoříme 2D, 3D půdorysy a pomůžeme zájemcům lépe si ucelit prostorový dojem a návaznost jednotlivých místností na sebe.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva