Vzdušný byt 2+kk s balkonem, komorou a parkovacím stáním v domě

Bechlínská, Letňany, Praha 18 rezervováno

Cena 12 900 Kč za měsíc rezervováno
Info k ceně včetně právního servisu + zálohy na služby 2347 Kč + přepis elektřiny v bytě na nájemce (cca 700 Kč), rezervační záloha - provize 6450 Kč.
Adresa Bechlínská Letňany, Praha 18
ID nabídky groo1395
Budova cihlová
Stav objektu velmi dobrý
Plocha užitná 53,3 m²
Vybavení částečně
Vlastnictví osobní
Balkón ano
Podlaží 2.
Výtah ano
Datum nastěhování 1.3.2019
Třída en. náročnosti C

Nabízíme pronájem prostorného bytu 2+kk s komorou a možností pronajmout si parkovací stání v domě (není podmínkou). Byt o výměře 53,3 m² se nachází v domě s výtahem, ve 2. nadzemmím podlaží – 1.patro na ulici Bechlínská, Praha 9 Letňany. Nedaleko polikliniky Prosek a zastávky BUS: Českolipská. Okna orientována na Jiho Západ do prostoru zeleně a hlídaného parkoviště, které dostatečně odděluje dům od komunikace.

Vybavení bytu

byt je vybaven nábytkem viz fotografie. Na základě dohody lze vyklidit. Na foto není pečicí trouba a myčka – obé bude dodáno, včetně všech svítidel.
Podlahy pokryty dlažbou a plovoucí podlahou.
Kuchyň je vybavena sklo keramickou varnou deskou, digestoří (myčka, trouba – bude dodáno) mikrovlnnou troubou. Prostor na lednici na pravé straně kuch. linky.
Vstupní chodba do bytu nabízí spoustu úložného prostoru na svršky a boty. Zůstává naklápěcí svislé zrcadlo a šuplíková skříňka. Komora s policemi – není ve fotogalerii – zašleme na vyžádání.
V pokoji rohová vestavěná skříň se závěsným systémem a policemi. Okna s žaluziemi. Garnýže na záclony. Velká koupelna s vanou, topným žebříkem a přípojkou na pračku.

Náklady na bydlení

nájemné 12900 Kč + zálohy na služby 2347 Kč + přepis elektřiny v bytě na nájemce ( doporučujeme zálohu cca 700 Kč). Provize 6450 Kč. Vratná jistota 13 000 Kč.
(Do začátku bude nájemce potřebovat při předání bytu 34 697 Kč ( 12900 nájem + 2347 služby + 13000 jistota + 6450 provize + záloha na elektřinu zvolená dle vlastního uvážení ).
Nedaleko nákupní centrum Billa, poliklinika Prosek, mateřská škola, základní škola. Obchodní centrum Letňany. Metro „C“ Prosek či Střížkov.

Pronájem parkovacího stání

příplatek 1200 Kč k nájmu.

Uvolnění bytu

byt je k dispozici od 1.3.2019. Prohlídky jsou možné ihned.
Doporučujeme prohlídky za denního světla.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás