3 prodejny, 5 výloh, 2 kanceláře a zázemí. Vše k pronájmu u zastávky Ruská ve Vršovicích

Charkovská, Vršovice, Praha 10 pronajato

Cena na vyžádání pronajato
Info k ceně včetně právního servisu
Adresa Charkovská Vršovice, Praha 10
ID nabídky groo1396
Budova cihlová
Stav objektu dobrý
Plocha podlahová 94,78 m²
Vybavení částečně
Typ domu patrový
Poloha objektu rohový
Umístění objektu rušná část obce
Vlastnictví osobní
Sklep ano
Plocha sklepu 90 m²
Datum nastěhování ihned
Telekomunikace internet
Topení lokální plynové
Doprava silnice
MHD
Voda dálkový vodovod
Plyn plynovod
Komunikace asfaltová
Třída en. náročnosti G

Na vyžádání poskytneme plánek s dobře čitelnými kótami v PDF, vč. fotografií interiéru.

Nabízíme nebytové prostory o celkové výměře 94,78 m² s pěti výlohami, zajímavé svou variabilitou a dobrou viditelností. Umístěné v přízemí činžovního domu po renovaci fasády na ulici Charkovská, Praha 10 Vršovice. Prostory jsou velmi dobře viditelné z ulic Kodaňská, Krymská a Charkovská a výborně dostupné z tram. zastávky „Ruská“.

Dispozice

Nebytové prostory tvoří 3 prodejny ( 21 m², 19,54 m², 22,28 m²) každá s vlastním vstupem z ulice a výlohou. Prodejny mají společné zázemí, které tvoří 2 další místnosti s oknem ( 7,37 m² a 9,05 m²), kuchyňský kout 3,65 m², předsíň 8,07m² a 2 toalety (0,98 m² a 0,96 m²). V pravé prodejně (při pohledu z ulice) je komora 1,88m², nyní sloužící jako sklad. Čtvrtý vstup do prostor je umožněn přes činžovní dům dveřmi opatřenými přidanými mřížemi. Prostory jsou orientovány na SV, V, JV.

Možnost zvětšení o přibližně 90 m² skladových prostor

Prostory lze do budoucna zvětšit znovu zprůchodněním schodiště v komoře do suterénních prostor o velikosti přibližně 90 m², které půdorysně téměř odpovídají prodejním prostorám. Suterén bez oken lze po základních stavebních úpravách a dle vzájemné dohody do budoucna využívat jako skladové prostory. Jsou přirozeně odvětrávány do úrovně chodníku. Současná výše nájemného nezahrnuje suterénní prostory.

Technické vybavení

Podlahy jsou pokryty dlažbou, plovoucí podlahou a PVC, všechny krytiny jsou položeny na nedávno rekonstruovanou podlahu s novou betonovou stěrkou. Vytápění vlastním plynovým kotlem Vaillant umístěným v předsíni společně s umyvadlem. Vlastní měřiče elektřiny,plynu a vody. Zařízení, vybavení nábytkem stávající nájemce v prostorách ponechává dvě bytelná zbudovaná dřevěná patra, díky vysokým stropům – naskýtá se spousta úložného prostoru, dále regály a police. Lednice na míru bude ponechána po dohodě se stávajícím nájemcem, stejně jako zabezpečovací zařízení s kamerou a venkovní reklamní štít. Další reklamní panely na dům či jiné štíty lze po dohodě umístit.
Využít lze rozvaděč (tzv. rack) na umístění PC serveru nájemce. PC sítě jsou rozvedeny do všech místností. Okenní výlohy jsou opatřeny vertikálními žaluziemi. Dvě výlohy v pravé prodejně a dvě klasická okna chráněna mřížemi.

Požadavky na nájemníka a logistika

Prostory nabízejí velkou variabilitu. Zásobování – nakládka a vykládka bez potíží. Ideální pro výdejnu, e-shop, služby, účetní či právní firmu, apod. Nevhodné pro potraviny a gastronomický provoz. Hledáme nájemce k dlouhodobému pronájmu. Dopravní dostupnost ideální tramvají č. 22, zastávka Ruská.

Uvolnění a úprava prostor

Uvolnění od 5/2019, 6/2019 či na dohodě. Prostory jsou nyní pomalu vyklízeny, připravovány pro nového nájemce. Možné úpravy a přizpůsobení požadavkům novému nájemci je možné ve spolupráci s vlastníkem nemovitosti.

Náklady

Platba nájemného měsíčně, požadována jistota ve výši jednoho holého nájmu. Platba záloh na vodu hrazena společně s nájemným. Elektřina a plyn – přepis na nájemce.

Fotodokumentace

Fotografie interiéru poskytneme na vyžádání. V současné době probíhá stěhování, nelze fotit. PENB nebyl dodán, proto uvádíme energetickou třídu G.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás