Úžasný světlý byt, ve kterém můžete tančit

Jeseniova, Žižkov, Praha 3 prodáno

Cena na vyžádání prodáno
Info k ceně včetně právního servisu
Adresa Jeseniova Žižkov, Praha 3
ID nabídky groo1431
Budova skeletová
Stav objektu velmi dobrý
Plocha užitná 125,3 m²
Vybavení ne
Umístění objektu klidná část obce
Vlastnictví osobní
Garáž ano
Počet parkovacích míst 1
Podlaží 6.
Počet podlaží budovy 7
Výtah ano
Rok výstavby 1999
Datum nastěhování ihned
Topení lokální plynové
Voda dálkový vodovod
Odpad veřejná kanalizace
Možnost parkování ano
Míst k parkování 1
Třída en. náročnosti C

Okázalá svou velikostí a dispozicí, ale také umístěním mezi oblíbenou Parukářkou a Vítkovem, to je bytová jednotka 4+kk (3+1), v jejímž atypickém obývacím pokoji o ploše 45,5 m² s vikýřovými okny si doslova můžete zatančit. Celková plocha bytu činí 125,3 m², jejíž součástí jsou nejen dvě komory v bytě, ale také parkovací stání v domě a podíly na společných částech domu a pozemků.

Orientace a lokalita

Byt se nachází v horní části Jeseniovy ulice, Praha 3 Žižkov, v 6. nadzemním podlaží (5.patro) bytového domu s orientací na SV. Ložnice směřována na S, rohový obývák na SV, ostatní místnosti směr V. Nad jednotkou se nachází další poslední podlaží, taktéž s byty. 7 podlažní dům o 24 bytových jednotkách a dalších nebytových prostorách stojí v obklopení zeleně: úžasného Vrchu sv. Kříže – Parukářky a Vítkova s dominující sochou Jana Žižky.
Atmosféru v bytě vytváří jeho světlost díky rohové orientaci, dech beroucí pohled shora na Kostel sv. Anny, prostorový výhled do Jeseniovy a bočních ulic, atypické prvky v obýváku – vikýřová okna, šikmé stěny, ale také velké vzdušné místnosti.

Dispozice bytu

Bytová jednotka je svou rozlohou druhá největší v domě. Tvoří ji vstupní chodba se samostatnými vstupy do všech místností: technické komory s kotlem, prádelny, koupelny, WC a 4 místností. Byt je veden jako 3+1, avšak rozloha obývacího pokoje umožňuje vybudování kuchyňského koutu se získáním dalšího pokoje na místě původní kuchyně.
Pro všímavé, atypická okna korespondují s tvarem oken kostela sv. Anny. Byt nabízí nadstandardní výšku stropů cca 276 cm a v případě rekonstrukce nabízí velkou variabilitu změny dispozic, jak u obývacího pokoje s kuchyní, tak u sociálního zařízení a komory.

Stav bytu

Byt je v původním stavu, po vybudování kuchyňské linky ihned obyvatelný, ale doslova vybízí k rekonstrukci, která nabídne velkolepé moderní bydlení pro rodinu milující prostor. Pro představu dodáme 3D vizualizaci obývacího pokoje s kuchyní. Dodáme do fotogalerie.

Technické vybavení

Vytápění je zajištěno etážovým závěsným plynovým kotlem s průtokovým ohřevem teplé vody s rozvody v mědi. Radiátory s termo hlavicemi, termostat je umístěn v obývacím pokoji. Přípojka na pračku je vyvedena v prádelně (místnost vedle WC původně evidovaná jako fotokomora). Bezpečnostní protipožární dveře.

Vlastní parkování

Garážové stání v domě. Jednotka umístěná v 1. PP tvoří prostory pro garážové stání. Užívací právo o podílu 1/25, činí 9,9m² (4,50 × 2,20 m) a leží pár metrů od vnitřního vstupu k výtahům. Pohodlně vjedete přes el. vrata s dálkovým ovládáním ze západní části domu z ulice Ostromečská. Prostory s 25 parkovacími místy jsou opatřeny kamerovým systémem.

Info o domě

Dům byl kolaudován v r.1999. Konstrukce domu tvoří železobeton se zděnými příčkami a měděnou střechou. Zateplená fasáda s ušlechtilou omítkou. Společné prostory vč. garáží jsou opatřeny kamerovým systémem. K bytu vás vyveze osobní či nákladní výtah. Možnost využití společných prostor, např. kočárkárna, kolárna. U domu se nacházejí podzemní kontejnery na tříděný odpad.

Lokalita

Oblíbenější horní část Žižkova, vyhledávaná díky specifické atmosféře čtvrti, všudypřítomné zeleni, s úžasnými panoramatickými výhledy na celou Prahu a např. dětským hřištěm na Parukářce, vysoce rozvinuté infrastruktuře, venkovním koupalištěm na Pražačce a velkému množství nákupních příležitostí, restaurací a hospůdek. U domu se nachází BUS zastávka „Ostromečská“ s linkami 133,136,207,908,909. Tram. zastávka „Biskupcova“ 5,8,9,11,14,19,25. Dojezdová vzdálenost 12 minut na Florenc metro C a B. Sportovní vyžití a nákupní možnosti jsou v lokalitě nepřeberné. Vinohradská nemocnice je vzdálena 11 min.

Bonus

Žižkov lidově „Žižkaperk“ byl původně nazýván jako Královské Vinohrady. Na Žižkov byl přejmenován v r. 1877 a v roce 1881 byl povýšen na město. Roku 1922 byl začleněn do nově vzniklé Velké Prahy. Proto taky tzv. „město ve městě“.

Financování

Lze financovat hypotečním úvěrem. Financování zařídíme.

další nemovitosti v tomto projektu

Úžasný světlý byt, ve kterém můžete tančit

Žižkov, Praha 3

více informací

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás