Nové prostory a nová ulice? To je nadstandard, který není pro každého.

Seifertova, Žižkov, Praha 3 pronajato 3 místnosti + zázemí

Cena na vyžádání pronajato
Info k ceně včetně právního servisu
Adresa Seifertova Žižkov, Praha 3
ID nabídky groo1447
Budova cihlová
Stav objektu velmi dobrý
Plocha užitná 98,75 m²
Vybavení ne
Typ domu patrový
Poloha objektu řadový
Umístění objektu rušná část obce
Podlaží 1.
Rok rekonstrukce 2022
Datum nastěhování ihned
Třída en. náročnosti G

Nevyžadujeme provizi ani vratnou jistotu !
Možnost odkupu stávajícího velmi kvalitního nábytku na míru a chladicích výkladních skříní. Dohoda se stávajícím nájemcem.

Nové prostory a nová ulice? To je nadstandard, který není pro každého. Nabízíme nově zrekonstruované nebytové prostory s klenbami o celkové výměře 98,75 m². Upravené pro více typů provozů a s velkým potenciálem díky přeměně ulice Seifertova, Praha 3 Žižkov na nový moderní boulevard. Prodejna se nachází v dolní části naproti Domu radosti (dříve Dům odborových svazů). Prostory znáte jako dřívější Raiffeisen bank pobočku.

Využití

Vhodné např. pro sídlo e-shopu s výdejnou a skladem, či prodej drobného zboží, poskytování služeb a jiných provozů s možností zázemí pro personál nebo vlastní zadní kanceláří.
Naopak nevhodné pro gastro provoz s vlastní teplou kuchyní s nutností odvětrávání nad obydlenou část.

Členění

Hlavní prodejní část je orientována do ulice Seifertova na jižní stranu. Navazuje na zadní část se dvěma místnostmi na sever a příslušenstvím, kde je možné jednu z místností využít také jako prodejní.
Zadní část umožňuje spoustu možností využití. Dvakrát x WC (zaměstnanci, zákazníci). Výlevka, místnost s kuchyňskou linkou, sklad, atd…

Rekonstrukce a vybavení

Nová fasáda z r. 2007 vč. hliníkové výlohy s možností větrání vyklápěcích horních dílů, další úpravy proběhly v r. 2015. Přední WC, rozvody elektřiny a odpady vč. podlahových krytin vybudovány v r. 2022. Podlahy: dlažba v dekoru dřeva, vyjma v místnosti s kuch linkou a chodeb, kde je PVC. Zadní 3 okna opatřena mřížemi. Osvětlení v podhledech, resp. modulech klimatizací pomocí led pásků. Každá místnost má svou klima jednotku na samostatné dálkové ovládání. Propojovací chodby se stropními podhledy s odvětráváním do světlíku. Vlastní plynové topení – kotlem Vaillant. Teplá voda zajištěna malými bojlery všude tam, kde je možné pustit vodu. Rozvody na PCO.

Je možné využít reklamní desku nad výlohou + reklamní výstrč. Chodník je obecní, umístění áčka a jiných předmětů je nutné vyjednat s městskou částí.
Parkovat lze před prodejnou krátkodobě pro potřeby vykládky a nakládky zboží.
Odpad kontejnery umístěny ve dvoře. V případě vlastního speciálního odpadu je třeba jej ponechat v prostorách.

Potenciál adresy

Seifertova ulice představuje jednu z nejvýznamnějších ulic Žižkova a zároveň důležitou dopravní osu mezi Žižkovem a centrem města. Ulice projde kompletní revitalizací. Rekonstrukce je plánována v celkovém rozsahu od Olšanského náměstí po křižovatku U Bulhara, resp. po hlavní nádraží s dokončením v r. 2024.
Pro prostory to znamená příliv klientely nejen díky velmi atraktivnímu prostředí, ale také díky přisunutí tramvajové zastávky, která by měla lépe navazovat na přestup na BUS 135 v Italské ulici. Další výhody díky plánům do budoucna v těsném okolí vám sdělíme telefonicky.

A co se má na Seifertově ulici stát?

Rekonstrukce veřejného prostranství ulice.
Rekonstrukce tělesa tramvajové trati.
Zpřehlednění ulice s důrazem na vyšší bezpečnost chodců.
Zkvalitnění veřejných prostranství v návaznosti na přesun dvou zastávek tramvaje.
Nová řešení odtokových poměrů dešťových srážek s minimalizací škodlivých dopadů na Seifertovu ulici.
Navržení systému nakládání s dešťovou vodou v ulici tak, aby došlo k jejímu ochlazení a využití k zálivce okrasné vegetace, a tím k úlevě značně zatížené kanalizační sítě.
Nová řešení pro park Winstona Churchilla s důrazem na pobytový charakter území.
Zdůraznění významu důležité městské promenády s plánovanou podporou místních služeb a provozoven.

Energetický štítek zatím nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás