1+kk s podlahovým vytápěním a dvorkem

Živanická, Vinoř, Praha-Vinoř pronajato

Cena 8 000 Kč za měsíc pronajato
Info k ceně včetně právního servisu + 2000 Kč záloha na služby (mohou být upraveny) + 4000 provize pro RK
Adresa Živanická Vinoř, Praha-Vinoř
ID nabídky groo1450
Budova cihlová
Stav objektu po rekonstrukci
Plocha podlahová 28 m²
Vybavení ano
Umístění objektu rušná část obce
Vlastnictví osobní
Podlaží 1.
Datum nastěhování ihned
Třída en. náročnosti G

Nemáte rádi panelákové bydlení? Tak právě vám nabízíme pronájem bytu 1+kk s podlahovým vytápěním v domě se sedlovou střechou uprostřed moderní příměstské obce s původní vesnickou zástavbou historického jádra, zástavbou rodinných domů a předměstských vilek v obklopení Vinořské obory a Ctěnického háje.

Lokalita a orientace

Byt o výměře cca 28 m² se nachází v přízemí jednopodlažního domu po rekonstrukci, kde se nacházejí pouhé 3 bytové jednotky. Ulice Živanická, Praha – Vinoř.
Okna pokoje jsou směřována na severovýchod do ulice Živanická.

Dispozice areálu a bytu

Okolí domu tvoří dvorek, který je určen jen 3 byt. jednotkám. Na dvorek se dostanete branou přes moderní a příjemnou letní zahrádku pizzerie. Vstup do zahrádky není omezen otevírací dobou pizzerie. Do bytu se vstupuje ze dvora rovnou do prostor kuchyně. Vpravo koupelna s WC, vlevo pokoj.

Vybavení bytu

Byt po rekonstrukci je vybaven nábytkem viz fotografie. Kuchyň je zařízena dvou-plotýnkovým el. dvouvařičem (není pečicí trouba), lednicí s malým mrazákem a digestoří. Vše je nové nebo v top stavu. Okno je opatřeno lankem se záclonou a ozdobnou mříží. Podlaha je pokryta dlažbou s podlahovým vytápěním. Vlastní regulace. Prostorná koupelna s oknem na větrání nabízí prostor na pračku – přípojka je k dispozici. Další dovybavení je již na nájemci.

Náklady na bydlení

Nájemné 8 000 Kč + zálohy na služby 2 000 Kč. V případě potřeby budou zálohy upraveny. Provize za zprostředkování 4 000 Kč. Více na tel.

Dopravní dostupnost

Busem na metro C Letňany za pouhých 10 minut. Zastávka vzdálena 1 minutu od domu.

Uvolnění bytu

Byt je k dispozici okamžitě. Prohlídky jsou možné ihned. Vítáme nekuřáky bez domácích mazlíčků. Vítáme ideálně 1 osobu, max. dvě, které je možné prověřit v registru dlužníků.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás