Privátní bydlení 1+kk, podlahové vytápění, vlastní zahrada a parkování

Starodubečská, Dubeč, Praha-Dubeč pronajato 1+kk

Cena na vyžádání pronajato
Info k ceně včetně právního servisu
Adresa Starodubečská Dubeč, Praha-Dubeč
ID nabídky groo1455
Budova cihlová
Stav objektu velmi dobrý
Vybavení částečně
Umístění objektu klidná část obce
Vlastnictví osobní
Terasa ano
Plocha zahrady 136 m²
Podlaží přízemí.
Rok výstavby 2012
Datum nastěhování 1.2.2024
Odpad veřejná kanalizace
Možnost parkování ano
Míst k parkování 1
Bezbariérový přístup ano
Třída en. náročnosti B

Užívejte si pohodu na vlastní zahradě !
V bytě panuje velmi příjemná atmosféra obvzlášť v dopoledních hodinách na terase a v zahradě při východu slunce.

Soukromí za branou, vlastní zahrada, vzrostlá rozmanitá zeleň a klid. To je nadstandardní bydlení v novostavbě uzavřené rezidence s 13 byty, kolaudované v roce 2012. V tomto výjimečném sídle si můžete pronajmout byt 1+kk bez nábytku s vlastním parkovacím stáním 13m² a zahradou 136 m² s terasou. Čistá výměra bytu činí 39,3 m². Využít můžete i z části zatravněný společný dvůr 664 m². Vše najdete na adrese Starodubečská, Dubeč – Praha 10.

Poloha bytu

Byt 1+kk se nachází se v přízemí 3.podlažního domu, v části vzdálenější od komunikace a zapuštěné více do zeleně.

Orientace bytu

Pokoj a zahrada jsou orientovány na jiho-jihovýchod se vstupem dvoukřídlými dveřmi do vlastní okrasné zahrady. Místo je velmi tiché díky sousední zeleni všude kolem.

Stav bytu

Bytová jednotka je připravená pro budoucího nájemníka.

Vybavení bytu

Kuchyně: kuchyňská linka, myčka Elektrolux, lednice s mrazákem. Nová indukční varná deska (viz foto) zabudovaná do nového protikusu kuch. linky, kde vznikla další pracovní plocha. Přibyla dřevěná záda a bílá police ( nejsou na foto),
Pokoj: bez nábytku. Je vybaven pouze sedačkou.
Koupelna s WC: prosvětlená oknem, přípojka na užší pračku s horním plněním ( 60 cm šířka se nevejde), sprchový kout.
Terasa a zahrada: Sousední zahrada není oddělena plotem. Je taktéž okrasná ve stejném stylu. Současným propojením nabízí ještě lepší požitek z pobytu venku. V úseku dlažby lze přepažit pro pocit soukromí.

Technické vybavení

Komfortní podlahové vytápění v podlaze. Podlahová krytina vinyl, v koupelně dlažba. Elektrický bojler Dražice na ohřev teplé vody umístěný nad kuch. linkou, trojsklená okna s otevíratelnou sítí proti hmyzu.
Přípojka na pračku jak v koupelně, tak v obývacím pokoji v zádveří. Domácí telefon.

Parkování, obč. vybavenost

V areálu lze parkovat 1 auto na vlastním parkovacím stání umístěném nedaleko vstupních dveří do domu (vyznačeno ve fotogalerii). BUS zastávka „Škola Dubeč“ se nachází přímo za pojezdovou branou. Směry: Skalka, Černý Most – Háje, Poliklinika Malešice-Benice, Škvorec, Klánovice. Za rychlými nákupy lze jít do 5 min. vzdáleného Tesca nebo večerky. Za Tescem najdete víceúčelové hřiště.
V Dubči je kompletní občanská vybavenost: škola, školka, lékárna, zdravotní středisko. Zahrát si můžete squash i tenis. Okolí je obklopeno zelení: Park Říčanka, Panská zahrada, lom Rohožník, atd.

Rezidence

Uzavřený areál tvoří dvoj-dům v řadové zástavbě s bytovými jednotkami, dále zatravněný dvůr s posezením, který je možné využívat. Parkovací a manipulační zpevněná plocha a další stavby s garážemi a komorami. Celý prostor je chráněn zdmi, ploty a pojezdovou branou na dálkové ovládání.

Uvolnění bytu a náklady

K dispozici ihned. Vítáni jsou ideálně nekuřáci. Max. 2 osoby.
Nájemné: 14 900 + zálohy na služby 1 800 Kč + elektřina – bude přepsána na nájemce (doporučená záloha 2000 Kč dle historie spotřeb a povahy bytu).
Požadujeme jistotu (kauci) ve výši 16 700 Kč.
Provize ve výši 7 450 Kč.

Praktické info

V domě žijí převážně mladé rodiny. Na přechodu pro chodce najdete ve školním roce vždy příslušníka policie, bankomat najdete v nedalekém Tescu.

Bonus

Budovu garáží zdobí pamětní deska s bohatou reliéfní výzdobou. Pod medailonem je zlatým písmem jméno V. F. Červený. Desku vytvořil sochař A. Formánek podle návrhu prof. Kouly. Bronzovou část odlila Maškova slévárna Karlín s použitím makety sochaře Stránského. Václav František Červený byl jeden z nejvýznamnějších českých a evropských výrobců hudebních nástrojů. Specializoval se na dechové instrumenty, zejména žestě.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás