Ojedinělá nabídka 3+kk s terasou, zahradou a parkováním široko daleko

Pod Zahrady, Přezletice pronajato 3+kk zahrada

Cena na vyžádání pronajato
Info k ceně včetně právního servisu
Adresa Pod Zahrady Přezletice
ID nabídky groo1464
Budova cihlová
Stav objektu novostavba
Plocha užitná 70,4 m²
Nízkoenergetický ano
Vybavení ne
Umístění objektu okraj obce
Vlastnictví osobní
Sklep ano
Terasa ano
Plocha zahrady 184 m²
Rok výstavby 2023
Datum nastěhování 1.5.2023
Topení lokální plynové
Možnost parkování ano
Míst k parkování 1
Třída en. náročnosti B

Prohlídky zahájeny: o velikonočním pondělí se přijdou podívat první zájemci. Na fotografiích ještě neuvidíte novou terasu a túje.

Takto perfektní nabídku nenajdete široko daleko. Díky velkolepé rozloze zahrady lemované tújemi, o výměře 184 m² s jižní terasou, stylové koupelně a podlahovému vytápění v novostavbě bytu 3+kk (70,4 m²) se tato nabídka stává naprosto výjimečnou a ojedinělou. Její součástí je venkovní parkovací stání před francouzskými okny bytu, zděný sklep ve společných prostorách domu.

To vše k pronájmu v právě zkolaudovaném developerském projektu s názvem „Zlatý kopec“ na ulici Pod Zahrady v Přezleticích. V přírodě, na samotné hranici Prahy – východ, v těsném sousedství pražské městské části Vinoř Praha 9, kde je další občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Poloha bytu

Byt 3+kk se nachází se v přízemí domu s bezbariérovým přístupem. U nově zbudovaného multifunkčního a dětského hřiště. Na zahradu je možné vstoupit i brankou a usnadnit si tak vykládku a nakládku věcí ze zahrady. Byt je rohový (roh tvoří obývací pokoj), tedy orientovaný na dvě světové strany.

Orientace bytu

Východ: všechny pokoje včetně části zahrady s brankou Jih: obývací pokoj a druhá část zahrady s větší částí terasy, s čistým výhledem do přírody s lemujícím Ctěnickým potokem

Vybavení bytu

Kuchyně: sklokeramická varná deska, digestoř, horkovzdušná trouba, myčka. Chodba: prostorná vestavěná skříň (vnitřní rozvržení skříně viz foto). Koupelna: velký sprchový kout s odkládací nikou uvnitř, skříňka pod umyvadlem a zrcadlo v rámu, topný plynový žebřík. WC: bidetová sprška, umyvadlo. Terasa a zahrada: probíhá výsadba tújí lemujících celou zahradu a výsev nové trávy. Pletivo bude pokryto černou stínící tkaninou pro větší pocit soukromí. Pokoje: ze všech pokojů se dostanete francouzským oknem na podélnou terasu a zahradu. Byt lze vybavit na náklady pronajímatele lednicí, pračkou.

Technické vybavení

Komfortní podlahové vytápění v podlaze, podlahová krytina-vinyl, v chodbě, koupelně a na WC dlažba. Plynový kondenzační kotel na ohřev vody umístěný na WC, přípojka na pračku a sušičku s max. šířkou 45 cm taktéž na WC. Domácí telefon, požární hlásič, bezpečnostní dveře. Na domě je umístěna TV anténa s možností připojení na Skylink satelit. Datové rozvody jsou ve všech místnostech.

Parkování a obč. vybavenost

Vlastní parkovací stání přímo před bytem a zahradou. V obci vznikl nový parkovací dům s možností nájmu dalšího parkování a 3 minuty pěšky vzdálené centrum se službami a potravinami (Žabka). V obci je školka a nově se otevírá základní škola se zahájením 2023/2024. V Přezleticích je také chovný revitalizovaný rybník.

Dopravní dostupnost

do obce se dostanete po silnici směrem od Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi, z Prahy-Vinoře, Prahy-Čakovic a z obce Veleň. MHD zastávka bus č. 302, 396 „U rybníka“ je vzdálená pouhé 4 minuty chůze od domu (260 m) se směrem na Letňany a Palmovku, nebo zastávka „Vinořská“ vzdálená cca 8 minut. Do centra Prahy a do okolních obcí je možné se dostat taktéž z Vinoře autobusy č. 375, 378 a dalšími. Autem se dostanete na metro C Letňany za 13 minut.

Hledáme nájemce – milovníka přírody, který se bude s láskou a maximální péčí starat nejen o nový byt, ale i o zahradu a udržovat ji čistou, bez shromažďování věcí.
Byt bude připraven k nastěhování cca květen 2023. Byt se zahradou vám rádi ukážeme už nyní.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás