Stavební parcela jako výjimečná investiční příležitost

Luční, Jirny pozemek parcela stavební parcela

Cena 2 200 Kč za m²
Info k ceně včetně právního servisu 5 902 600 Kč za nemovitost
Adresa Luční Jirny
ID nabídky groo1465
Umístění objektu klidná část obce
Vlastnictví osobní
Zástavba obytná
Plocha pozemku 2683 m²
Doprava vlak
dálnice
silnice
autobus
Elektřina 380V
Voda dálkový vodovod
Odpad veřejná kanalizace
Plyn plynovod
Komunikace asfaltová

Na dronový video záběr lokality se můžete podívat zde: https://www.instagram.com/…CrvRVR7uxkn/?…
Pozemek se nachází naproti domu čp.459 v ulici Luční, pro vaši navigaci.
Na záběr ze země 360 stupňů se můžete podívat zde: https://www.instagram.com/p/CsQ9RGjv8gh/

Tato nabídka pozemku v jižní části obce Jirny, v lokalitě „Na novinách“, Praha-východ je výjimečnou příležitostí, jak velmi dobře zhodnotit svou investici.
Územní plán v Jirnech pamatuje na rozšiřování a zkvalitňování bydlení a služeb včetně infrastruktury a zeleně. Zveřejněná územní studie a plány obce s lokalitou jsou více než zajímavé, proto investicí do nákupu tohoto pozemku můžete v krátkém časovém úseku jen získat. Pozemek se nachází naproti domu čp.459 v ulici Luční, pro vaši navigaci.

Atraktivita lokality

Atraktivním se místo stává díky plánované přeložce šikmého vedení elektrických stožárů zcela na odvrácenou stranu území. Také díky kompletnímu zasíťování a veřejné kanalizaci, své lukrativní poloze u Prahy a Klánovického lesa i povaze okolních parcel, kde již stojí zástavba samostatně stojících rodinných domů.
Lákavou se lokalita stává i díky plánování velikosti parcel o minimální výměře 800 m², typová parcela je navržena na 1000 m², což zajišťuje dostatečné soukromí každého samostatně stojícího domu.

Parcela-nabídka

My vám v této lokalitě exkluzivně nabízíme rovinatý pozemek, nyní vedený jako orná půda, o ploše 2683 m². Nyní je na pozemek vypracován návrh geometrického plánu, který oddělí tuto vyměřenou část od celkové plochy 5591 m² (připraveno na vložení do katastru). Již oddělená část je zakreslena ve fotodokumentaci a na dronových snímcích.
Parcela je umístěna v lokalitě označené v územním plánu jako Z10 „určeno k bydlení a umístění občanské vybavenosti“.
Na parcele je možné v horizontu cca 2 let postavit ideálně 2–3 objekty sloužící k poskytování služeb a zároveň k bydlení. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak pozemek zapadá do územní studie.
Současný kup parcely je výbornou investicí do budoucna (nyní se stavební parcely v tamější lokalitě obchodují od minimálně 8000 Kč/m².)

Přístupnost a komunikace

Pozemek je přístupný ze dvou stran: díky plánované zpevněné komunikaci a z ulice Luční, kde jsou nyní všechny IS (voda, elektřina, plyn, obecní kanalizace). Všechny komunikace budou vybaveny veřejným osvětlením.

Dostupnost a občanská vybavenost

Jirny jsou obcí ležící východně od centra Prahy, na dálnici D11 s exitem 8 (Jirny) a zároveň silnici 101 spojující Brandýs n. Labem a Úvaly.
V obci s bohatým kulturním životem je kompletní občanská vybavenost: najdete zde školky, novou základní školu, polikliniku, poštu, potraviny, restaurace, hřiště, dětská hřiště, kulturní dům a td.
BUS zastávka „Luční“ je od pozemku vzdálena cca 2 minuty chůze s dojezdem na metro B Černý Most 19 minut, autem 10 minut. Cestovat lze pohodlně i vlakem z okolních Klánovic či Úval s dojezdem do centra Prahy do 20 minut – Masarykovo nádraží.

Okolí

Místo je obklopené zelení, dvěma rybníky a oblíbeným Klánovickým lesem.

Schůzka

Určitě Vás tato investiční příležitost láká. Doporučujeme vám setkejte se s námi-makléřkou i příjemným majitelem.
Rádi Vám přímo na pozemku sdělíme přesné a podrobné informace o lokalitě a dalších možnostech.

další nemovitosti v tomto projektu

Stavební parcela jako výjimečná investiční příležitost JIRNY

Jirny

více informací

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás