Podnikat ve vlastním nebo vlastnit a pronajímat?

Seifertova, Žižkov, Praha 3

Cena na vyžádání
Info k ceně včetně právního servisu
Adresa Seifertova Žižkov, Praha 3
ID nabídky groo1468
Stav objektu novostavba
Plocha užitná 47,9 m²
Vybavení částečně
Typ domu patrový
Vlastnictví osobní
Datum nastěhování ihned
Voda dálkový vodovod
Odpad veřejná kanalizace
Možnost parkování ano
Bezbariérový přístup ano
Třída en. náročnosti G

Video Reels Instagram prohlídka ZDE https://www.instagram.com/…CuHpkAEraN_/?…
Finanční otázky vám rádi zodpovíme osobně v prostorách květinářství.

Exkluzivně vám nabízíme možnost podnikat v prostorách novostavby na lukrativní, nově zrozené části Žižkova, na ulici U Viktorie.
Zcela nová moderní ulice vznikla díky výstavbě rezidenčního bloku Viktoria Center, těsně u drogerie TETA a zastávky tramvaje „Viktoria Žižkov“.

Poloha

Téměř čtvercové prostory kolaudované jako květinářství v r. 2021 o celkové výměře 47,9 m² se nacházejí na úrovní přízemí domu (objektu A), v levé části slepé ulice U Viktorie v Praze 3 Žižkov. (Plánek neodpovídá skutečnosti…předěl dvou místností je odstraněn).

Typ prodeje

Nabízíme vám prodej firmy (s.r.o.) jako jednu z variant, v rámci které je nyní uzavřena mezi s.r.o. a pronajímatelem platná nájemní smlouva s právem odkupu těchto prostor. A to za konkrétních smluvně daných podmínek.
Podmínky prodeje společnosti a možného odkupu nebytových prostor vám sdělíme pouze osobně v prostorách květinářství.

Prostor je členěn na:

hlavní prodejní místnost se zázemím. Zázemí tvoří vlastní WC s umyvadlem a skladová místnost, která vznikla sádrokartonovým předělem od hlavní části. Přední část se vstupem je prosklená, sloužící i jako výloha. Dle platné nájemní smlouvy je možné využívat i prostor před prostorami v prodejní době(viz plánek).

Technické vybavení prostor

Podlaha pokryta velkoformátovou dlažbou, vytápění dálkové s topnými tělesy včetně ohřevu teplé vody. Bodová stropní svítidla na svěšené konstrukci. Nyní je v prostorách chladící místnost na květiny – ponechání v rámci odkupu či odstranění bude předmětem jednání.

Parkování

je možné ve vnitřním veřejném parkovišti prodejny Lidl. S vjezdem z opačné strany bloku a výjezdem těsně vedle prodejny. Prodejna je otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. K dispozici je zákazníkům 32 parkovacích míst. Tuto prodejnu navštěvuje mnoho zákazníků i autem a tedy při výjezdu si není možné nevšimnout provozovny.

Stávající nájemní podmínky

Nájemné je výši odpovídající lokalitě. K nájmu jsou hrazeny služby (vodné, stočné, TUV, teplo, odvoz odpadu, úklid, osvětlení a údržba venkovních prostor, správa objektu), elektřina je převedena na nájemce. Přesné informace Vám sdělíme na osobní schůzce v prostorách.

Potenciál lokality

Kolmá Seifertova ulice představuje jednu z nejvýznamnějších ulic Žižkova a zároveň důležitou dopravní osu mezi Žižkovem a centrem města. Ulice projde kompletní revitalizací. Rekonstrukce je plánována v celkovém rozsahu od Olšanského náměstí po křižovatku U Bulhara, resp. po hlavní nádraží s dokončením v r. 2024. Pro prostory to znamená příliv klientely nejen díky velmi atraktivnímu prostředí. Další výhody díky plánům do budoucna v těsném okolí vám sdělíme telefonicky.

A co se má na Seifertově ulici stát?

Rekonstrukce veřejného prostranství ulice. Rekonstrukce tělesa tramvajové trati. Zpřehlednění ulice s důrazem na vyšší bezpečnost chodců. Zkvalitnění veřejných prostranství v návaznosti na přesun dvou zastávek tramvaje. Nová řešení odtokových poměrů dešťových srážek s minimalizací škodlivých dopadů na Seifertovu ulici. Navržení systému nakládání s dešťovou vodou v ulici tak, aby došlo k jejímu ochlazení a využití k zálivce okrasné vegetace, a tím k úlevě značně zatížené kanalizační sítě. Nová řešení pro park Winstona Churchilla s důrazem na pobytový charakter území. Zdůraznění významu důležité městské promenády s plánovanou podporou místních služeb a provozoven. Energetický štítek zatím nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.

Kontaktujte makléřku Lenku.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás