Chata na kouzelném a bezpečném místě uprostřed lesa v Podkozí

Chyňava, Chyňava prodáno

Cena na vyžádání prodáno
Info k ceně včetně právního servisu
Adresa Chyňava Chyňava
ID nabídky groo1471
Budova dřevěná
Stav objektu před rekonstrukcí
Plocha užitná 64 m²
Počet pokojů 2 pokoje
Vybavení ano
Typ domu přízemní
Poloha objektu samostatný
Umístění objektu polosamota
Vlastnictví osobní
Plocha zastavěná 38 m²
Plocha zahrady 621 m²
Počet podlaží budovy 1
Datum nastěhování ihned
Voda dálkový vodovod
Komunikace asfaltová
neupravená
Možnost parkování ano
Bezbariérový přístup ne
Třída en. náročnosti G

Na vyžádání poskytneme videa: příjezdová cesta k chatě, cesta od auta k chatě, interiér chaty.

Pro ty, kdo touží po spojení s ryzí přírodou, mám jedinečnou příležitost v podobě prodeje lesního pozemku na polosamotě s patrovou dřevěnou chatou, která čeká na svoji renovaci. Toto pozoruhodné místo o rozloze krásných 659 m² se nachází v srdci přírodního parku Kačák, pouhých 15 minut jízdy od metra Butovice, v obci Podkozí, KÚ Chyňava.

Umístění v lokalitě

Dřevěná chata s přilehlým pozemkem je zasazena na mýtině, jež je z části i stavební parcelou, zbylá část pozemku (lesní porost) je ve svažitém terénu, obklopeném převážně vzrostlými habry, které mu dodávají své kouzlo. Jedná se celkem o 3 parcely na prodej. Očekávat můžete nezapomenutelná setkání s lesní zvěří, protože pozemek není oplocen, hranice pozemku jsou však vytýčeny.

Bezpečnost

Toto oblíbené místo chatařů s chatovou kolonií 881 chat, které vzniklo po 2.světové válce, je zajímavé i tím, že je velmi bezpečné. Jediná příjezdová cesta je chráněna několika obousměrnými kamerami z privátního pozemku, vaše soukromí a bezpeční jsou na prvním místě.

Sítě

Přímo do chaty je pod zemí přiveden letní vodovod z osadní studny, který se zpravidla v říjnu vypíná a zjara opět zprovozňuje. Nechybí ani elektřina. Toaleta je řešena suchým WC na pozemku. Vytápění tuhými palivy s dostatkem vlastního dřeva na vlastním pozemku. Internet např. prostřednictvím O2 zcela dostupný.

Stavební pozemek a regulativy

Pozemek pod chatou o výměře 38 m² je veden jako stavební, nyní se zastavěnou plochou 38 m². Plocha zbylého pozemku činí 621 m² a jedná se o 2 pozemky vedené jako lesní pozemky. Užitná plocha cca 64 m². Naskýtá se zde jedinečná příležitost přivést chatu opět k životu (nutná sanace a odvětrání podlah) nebo si zde vybudovat vlastní z gruntu nový ráj. Zastavitelnost činí 15 % objektem s 1 NP a obyvatelným podkrovím.

Dispozice

Současná dispozice nabízí: obývací pokoj, kuchyňku, šatnu, zimní terasu a chodbu s mlynářským schodištěm vedoucím do patra. V patře je ložnice se vstupem na střechu pergoly. Součástí chaty je i cca před dvěma lety vystavěná smrková pergola, která přidává pohodlí.

Upozornění

tato nabídka není vhodná pro klienty se sníženou pohyblivostí! Parkovat lze cca 30 m pod chatou s fyzickým dohledem na auto, avšak náklad je nutné donosit k chatě středně prudkým terénem lesního porostu.

Sousedé

Přátelští sousedé chataři jsou na dosah, ale přesto ve vzdálenosti, která zaručuje absolutní soukromí.

Lokalita, adresa, souřadnice

Nabízíme vám šanci stát se majitelem tohoto jedinečného lesního pozemku na hranici CHKO Křivoklátsko, kde se octnete z Prahy, coby mávnutím proutku. V blízkém okolí se nacházejí města: Beroun, Uhhošť či Kladno. Benzínová pupma a motorest je v obci Libečov. Na místo se můžete jet i sami podívat. Poloha 50.0468628N, 14.1201131E. Adresa: Chyňava č.e. 704.

Nemovitost není nijak právně zatížena. Nejsou žádná břemena.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás