Výjimečný luxusní mezonet v srdci Karlína. S terasou a lodžií

Sokolovská, Karlín, Praha 8 prodáno

Cena na vyžádání prodáno
Info k ceně včetně provize, včetně právního servisu
Adresa Sokolovská Karlín, Praha 8
ID nabídky groo1474
Budova cihlová
Stav objektu po rekonstrukci
Plocha užitná 117,2 vč. dvou teras a sklepa m²
Plocha podlahová 102,4 m²
Nízkoenergetický ano
Vybavení ne
Umístění objektu centrum obce
Vlastnictví osobní
Sklep ano
Plocha sklepu 5,6 m²
Lodžie ano
Plocha lodžie 4 m²
Terasa ano
Plocha terasy 5,2 m²
Podlaží mezonet 5. a 6.
Počet podlaží budovy 6
Výtah ano
Rok výstavby 2022 kolaudace
Datum nastěhování ihned
Topení lokální plynové
Voda dálkový vodovod
Odpad veřejná kanalizace
Možnost parkování ano
Míst k parkování office budova naproti domu
Bezbariérový přístup ne
Třída en. náročnosti B
En. náročnost 114,0 kWh/m^2 za rok, podle vyhlášky č. 78/2013 Sb. kWh/m²/rok

▪Bohatá fotogalerie (76 obrázků) interiéru, detailů i exteriéru, včetně okolí a parků u domu

Novotou a dřevem vonící, neotřelý a rozhodně originální. To je mezonetový byt, který vznikl ve stylové lokalitě žádaného Karlína jako nástavba novorenesančního činžovního domu. V tomto stylu, z dob generace Národního divadla, byla postavena např. Prašná brána, Národní divadlo či Rudolfinum.

Poloha

Na rohu ulic Sokolovská 454/126 a Urxova v těsné blízkosti rozsáhlé zeleně vám v domě po citlivé a detailní rekonstrukci, se zachováním prvků italské renesance nabízíme v 5.a 6. patře bytovou jednotku 4+kk o čisté podlahové ploše 102,4 m² s terasou 5,2 m², lodžií 4 m², dvěma koupelnami a sklepem 5,6 m². Ke vstupním dveřím bytu vás vyveze zcela nový a neskutečně tichý prosklený výtah uprostřed domu, s nosností až 7 osob. Kolaudace 10/2022.

Orientace bytu

Nadstandardní, energeticky velmi úsporné bydlení je orientováno na SZ do ulice a JV do velmi klidného vnitrobloku, kam směřuje jak terasa, tak i lodžie. Obě jsou pokryty vysoce odolným exotickým dřevem Iroko. Pohled do vnitrobloku je velmi příjemný díky jeho rozlehlosti a fasádám po rekonstrukci.

Výhody a originalita

Jedinečnost bytu tkví v použitých materiálech s nádechem dánského designu. Také v zapuštěné lodžií u obývacího pokoje, ve velkoformátových ateliérových oknech v JV části a prakticky vyřešeným interiérovým prosklením, které dělí dětský pokoj od kuchyně. Pozornost strhne i okno nad sprchovým koutem.

Každé patro má svou koupelnu a kontakt s venkovním prostředím prostřednictvím terasy a lodžie. Patra spojuje bezpečné, ocelové, masivním dřevem obložené schodiště. Např. ložnice v 6.patře je ozvláštněna atypickými nikami. Dveře v celém bytě mají skryté zárubně.

Dotvoření dle vlastních preferencí

Řešení interiéru, kuchyně a celé středové části 5.patra si může klient navrhnout dle vlastních preferencí! Dopracování interiérů s vámi prodávající společně s architektem rád dokončí, což vnímáme jako velkou devizu.

Standardy

Vybavení a standardy Vám rádi dodáme na vyžádání. Např. podlahy v obytných místnostech jsou kryty třívrstvými dřevěnými parketami a bezespárými kaučukovými podlahami. Podlahy a stěny jsou v koupelnách obloženy travertinem-kamenem, ze kterého je postaveno např. italské Koloseum. Na podlahách je voděodolné lité terrazzo, výhodou je velmi snadná údržba a bezesparost. Pozornosti neunikne stylové betonové umyvadlo. Vytápění podlahové, prostřednictvím vlastního plynového kondenzačního kotle, ve všech místnostech zvlášť regulovatelné. Mulstisplitová klimatizace je samozřejmostí v každé obytné místnosti. Okna jsou v kombinaci dřevěná a hliníková s izolačním trojsklem, velkoformátová ateliérová okna Solara, střešní okna Roto. Výška stropů v obytných místnostech činí 260 až 415 cm. V koupelnách jsou sníženy sádrokartonovými podhledy. Internet – optický kabel

Parkování

Parkovat lze u domu nebo 2 minuty chůze v garážích office budovy přes ulici-za úplatu.

Lokalita

Dům je zasazen do lokality společenského a kulturního Karlína, který se stal jednou nejmodernějších čtvrtí v Praze. Prolíná se zde historie a moderní architektura. Jsou zde vyhledávané kavárny, cukrárny a pekárny. Také business centra, za účelem obchodních schůzek. Lidé zde rádi odpočívají v rozlehlých parcích, jako jsou Kaizlovy sady (1,6 ha) s jezírkem a dětským hřištěm u známé Invalidovny či Lyčkovo náměstí s nesčetně lavičkami před nejkrásnější základní školou v ČR. V lokalitě je mnoho dalších základních a mateřských škol. Pejskařům udělá radost perfektní psí hřiště 3 minuty od domu.

Dopravní dostupnost

Dopravní dostupnost je dokonalá. Přímo před domem se nachází zastávka tram Urxova, pěšky se dostanete za 8 minut na metro B Křižíkova. V historickém centru Prahy se busem či tramvají octnete za 15 minut.

Prohlídky

Přijďte se podívat. Přijďte koupit. Prohlídku Vám umožníme kdykoli.

další nemovitosti v tomto projektu

Poslední luxusní mezonetový byt v srdci Karlína

Karlín, Praha 8

více informací

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás