Nová čtvrť, dům i byt. Nadstandardně vybavený byt 2+kk ve Smíchov City na Andělu.

Šiklové, Smíchov, Praha 5 pronajato

Cena na vyžádání pronajato
Info k ceně včetně právního servisu
Adresa Šiklové Smíchov, Praha 5
ID nabídky groo1482
Dispozice 2+kk
Budova skeletová
Stav objektu novostavba
Plocha podlahová 60,4 m²
Vybavení ne
Umístění objektu klidná část obce
Vlastnictví osobní
Garáž ne
Sklep ano
Lodžie ano
Plocha lodžie cca 3 m²
Plocha zahrady privátní zelený vnitroblok cca 2600 m²
Podlaží 6.
Výtah ano
Datum nastěhování ihned
Bezbariérový přístup ano
Třída en. náročnosti B

Nová čtvrť, dům i byt. „Smíchov City“ je nový projekt u metra, ve kterém pro vás máme právě zkolaudovaný nadstandardně vybavený a velký byt 2+kk s privátním odpočinkovým vnitroblokem plným zeleně (cca 2600 m²). Byt se vyznačuje svou světlostí s orientací na západ do pěšího bulváru, klimatizací a rekuperací. Nechybí velká komora s přípojkou na pračku, venkovní žaluzie, nádherné dřevěné olejované podlahy nebo nadstandardní sklep či kolárna. Hospodyňky nadchne komora cca 4 m², kterou lze využít i jako velkou šatnu s přípojkou na pračku.

Byt 2+kk o výměře 60,4 m² určený k dlouhodobému pronájmu, se nachází v bytovém domě s recepcí na ulici Šiklové v nově vzniklé čtvrti (projekt Smíchov City), v Praze 5 – Smíchov. Pár desítek metrů od metra B Anděl-Na Knížecí a BUS terminálu. Recepce je v provozu od 7:00–19:00 hod.

Lodžie

Byt je světlý díky velkým okenním tabulím a skleněnému zábradlí na lodžii. Lodžie je přístupná z obou místností, je vybavena osvětlením a elektrickou zásuvkou. Klima v bytě je vylepšeno díky žaluziím umístěným až na fasádě a prostor lodžie lze ještě lépe využít.

Poloha a orientace bytu

Byt 2+kk se nachází v 5. patře (6.NP) domu s výtahem. Všechna okna jsou orientována na západní stranu. Společná chodba domu je díky střešnímu světlíku plná denního světla.

Vybavení bytu

Foto odpovídá stavu a vybavení bytu.
Kuch. kout: kuchyňská linka od truhláře, indukční varná deska, el. pečicí trouba, mikrovlnka, myčka, digestoř s filtrační vložkou, vestavěná lednice s mrazákem.
Chodba: botník se šatní skříní
Koupelna: vana se skleněnou zástěnou, topný žebřík, zrcadlo.
Komora: přípojka na pračku, místo i na sušičku.

Technické vybavení

Podlahy dubové: dřevěné olejované a dlažba. Komplet stropní svítidla. 2 klimatizační jednotky. Topení dálkové – radiátory. Venkovní žaluzie na všech okenních tabulích + lodžie. Přípojka na pračku je v komoře. Internet – optický kabel. Topení a rekuperaci lze ovládat přes aplikaci. Všechen nábytek je opatřen otvíráním click/clack, který vytváří čistý elegantní vzhled.

Sklep, vnitroblok, kolárna

Nájemce může v rámci ceny nájmu využívat velmi prostornou zděnou sklepní kóji ve 3. PP, velkolepou kolárnu v 1.PP a uzamykatelný privátní zelený vnitroblok určený jen pro rezidenty. Vnitroblok o ploše cca 2600 m² je osázen okrasnou zelení a vybaven různými odpočívadly (lavičky, lehátka).

Dopravní dostupnost a vybavenost

Tram zastávka a metro „B“ Anděl-Na Knížecí je za blokem. Občanská vybavenost je špičková. Větší nákup můžete udělat v obchodním centru Nový Smíchov.

Požadavky na nájemce

Preferujeme nekuřáky bez domácích mazlíčků, kvůli dřevěným podlahám (děkujeme za pochopení). Uvítáme milovníky nového voňavého bydlení, kteří budou pečovat o byt jako o vlastní.

Internet si nájemce zřizuje sám na své náklady.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás