Byt 2+kk s okouzlujícím výhledem do vlastní zahrady

Plzeňská, Stodůlky, Praha 13 pronajato

Cena na vyžádání pronajato
Info k ceně včetně právního servisu
Adresa Plzeňská Stodůlky, Praha 13
ID nabídky groo1469
Budova cihlová
Stav objektu novostavba
Vlastnictví osobní
Plocha zahrady cca 180 m2 m²
Podlaží 4.
Počet podlaží budovy 4
Výtah ne
Rok výstavby 2014
Datum nastěhování ihned
Třída en. náročnosti B

Rychlá videoprohlídka na Instagramu zde https://www.instagram.com/…CvsjcCZtpCm/?…

Terasovitá zahrádka a výhled na ni přes francouzské okno obývacího pokoje na jižní stranu. K tomu navíc vlastní parkovací stání přímo u domu. To je nová nabídka u GROO, která si zaslouží výjimečné nájemce – milovníky relaxace a péče o zahradu.
Byt o výměře 49 m² k dlouhodobému pronájmu v novostavbě nízkoenergetického bytového domu na ulici Plzeňská, pár metrů od zastávky tramvaje Hlušičkova, za Sídlištěm Řepy I., Praha 13– Stodůlky. Byt je ihned k nastěhování.

Poloha a orientace bytu

Byt 2+kk se nachází ve 3. patře (4.NP) nového domu bez výtahu na severní straně. S výhledem na ulici Plzeňská. Dům je postaven ve svahu, tedy z druhé jižní strany máte zahradu jako na dlani – hlavní část zahrady je na stejné úrovni jako poloha bytu.

Vybavení bytu

Foto odpovídá přesnému stavu a vybavení bytu.
Kuchyně s obývacím pokojem: kuchyňská linka, el. sporák s el. pečicí troubou, užší myčka, digestoř, prostor na samostatně stojící lednici. (Spotřebiče typu lednice a pračka není součástí nájmu).
Pokoj: závěsy.
Koupelna: vana, topný žebřík, zrcadlo, police, a další doplňky.

Zahrada

Zahrada je přístupná přes společné venkovní schodiště podél boční strany domu. K bytu lze užívat celá horní část zahrady včetně venkovního krbu (cca 180 m²), nádoby na zalévání. V případě zájmu bude poskytnut záhon na pěstování bylinek.

Technické vybavení

Byt bude pro nového nájemce čerstvě vymalován na bílo.
Vlastní měřiče energií (kalorimetr, vodoměr, elektroměr). Kotelna je umístěna v domě. Podlaha plovoucí a dlažba. Komplet stropní svítidla, protipožární čidla, termostat pro byt a další drobné úklidové předměty.

Parkování

Nájemce může v rámci ceny nájmu využívat 1 parkovací stání před domem.

Bonus

Pronajímatel nabízí možnost využít internet za poplatek 250 Kč. Vhodné pro nájemce, který potřebuje internet jen na základní práci s e-mailem. Jiný internet si nájemce zřizuje sám na své náklady.

Dopravní dostupnost:

MHD zastávka Hlušičkova 15 min. na metro "B Anděl, 5 min. metro "A Nemocnice Motol, 6 min. metro "B Zličín, 30 min. na Letiště Václava Havla.
Autem: 12 min. metro "B Anděl, 3 min. metro "A Nemocnice Motol, 7 min. metro "B Zličín, 15 min. na Letiště Václava Havla.

Požadavky na nájemce

Hledáme klidné a komunikativní nájemce, ideálně 1až 2 osoby, milovníky přírody, kteří budou nejen nový byt, ale i zahradu udržovat čistou bez shromažďování věcí.
Domácí mazlíček dle dohody.
Nabídka je ideální např. pro zaměstnance Letiště Václava Havla.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás