Tři nové domy v prestižní lokalitě Praha Klánovice

Dobřenická 92

Dobřenická, Klánovice, Praha-Klánovice

Virtuální prohlídka domu A

Virtuální prohlídka domu B

Virtuální prohlídka domu C

Po domech a zahradách se můžete projít a přesné rozložení místností vidět z pohodlí domova prostřednictvím 3D virtuálních prohlídek 

Na pozemku s jižní orientací, mezi ulicemi Dobřenická a Slavětínská, se nacházejí tři právě kolaudované moderní mezonetové domy o dispozicích 4+kk, které mohou být vaším novým domovem. Domy se nacházejí na ulici Dobřenická č.p. 92, v Klánovicích, městské čtvrti, která se leží se uprostřed největší pražské přírodní rezervace známé jako Vidrholec a Klánovický les, vzdálená přibližně 15 min. autem od hlavního města Prahy.

A čím vás tyto domy určitě okouzlí?

 • rozhodně jejich velikostí, jasně definovanými místnostmi a praktickými dispozicemi
 • svou vzdušností a kompaktností zároveň
 • obytné plochy až 178 m² jsou bezesporu lákavé
 • a co říkáte na ložnice s vlastními koupelnami?
 • nenajdete tu žádná hluchá místa, všechno je navrženo tak, aby se dal využít každý centimetr
 • a ta spousta úložného prostoru, jako jsou šatny, komory a spíže!
 • podlahovým vytápěním a tepelnými čerpadly
 • příjemnými výhledy z oken do zeleně a udržovaného okolí
 • hojností denního světla díky světlíkům uprostřed každého domu
 • HS portály spojujícími interiéry s terasami a zahrady
 • prosklenými vstupními chodbami
 • pohodovým parkováním na privátním pozemku

a dalšími pozitivními vlastnostmi, které domy rozhodně mají.

Dispozice 4+kk

Domy se pyšní svou velikostí. Obytné plochy čítají od 177m² do 178 m².
Dům prochází v tuto chvíli přípravou na kolaudaci. Všechny výměry budou deklarovány po kolaudaci.
U domu je plynový budník. V domě není v tuto chvíli žádné plynové zařízení. Lze využít do budoucna.


Obytné a odpočinkové části

Jen samotné obytné části v přízemí, bez technických zázemí, se rozléhají každá na 50 m²!
V přízemí domů najdete chodby se zádveřími, sklady, vedle obývacího pokoje a kuchyně také spíže, technické zázemí, šatny.
V patrech pak chodby, lodžie, pokoje, ložnice, koupelny, WC a šatny.

Privátní pozemek a parkování

Soukromí celému solitéru dodává oplocení a společná vstupní branka. Co je za brankou, to je privátní. Chodník s decentním osvětlením vás dovede k samostatným vchodům do domů a k vašim vozům na vydlážděné parkovací ploše. Autem snadno vyjedete pojezdovou elektrickou branou na dálkové ovládání.

Každému domu náleží dvě parkovací místa. Parkovací plocha nabízí dostatek prostoru na vybudování zastřešení. 

Zahrady

Praktičnost zde nekončí. Například objemnou sadbu na zahrady nebo velké předměty můžete do zahrad vnést bez nutnosti průchodu přes domy. Jednoduše využijete vlastní branky spojující ulici a zahrady, kde si i v klidu přistavíte auto pro vyložení věcí. Nářadí a sekačky na trávu bezpečně uschováte ve skladech na terasách. Nechybí zde ani nezámrzné venkovní ventily či el. zásuvka. Zatravněné plochy zahrad o rozlohách od 80 do 116 m² jsou vytýčené oploceními a čekají na své osázení květinami, keři a třeba i stromky. Je zde dostatek místa na vybudování zeleného soukromí a klidu.

Terasy a dřevo

Dřevo je v domech dominující. Podlahy na terasách a lodžiích jsou pokryty tropickým dřevem Garapa pocházející z oblastí Brazílie a Bolívie. Tento materiál je velmi ceněn pro své estetické a fyzikální vlastnosti. Garapa je tvrdé a husté dřevo, což mu poskytuje vynikající odolnost proti opotřebení a nárazům. Má vysokou hustotu, která se pohybuje kolem 800–900 kg/m³, což ho činí velmi odolným. Toto dřevo je přirozeně odolné vůči hmyzu, hnilobě a plísním, což z něj činí ideální materiál pro venkovní použití, jako jsou právě terasy a lodžie.

Fasáda domů je místy zdobena dřevěnými obklady z modřínu. Modřínové dřevo je přirozeně odolné proti hnilobě, plísním a hmyzu, což z něj činí vynikající materiál pro venkovní použití bez nutnosti chemického ošetření. Díky své vysoké hustotě a obsahu pryskyřic je modřínové dřevo velmi trvanlivé a odolné vůči povětrnostním vlivům. 

Podlahové vytápění

Díky teplovodním podlahovým vytápěním s ohřevym prostřednictvím vlastních tepelných čerpadel je v domech prostorněji a čistěji. Absence viditelných radiátorů a topných těles vám poskytne více prostoru pro interiérový design. Co je podstatné, podlahové vytápění zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla po celé místnosti, což přispívá k vyššímu komfortu oproti tradičním topným tělesům, která mohou vytvářet teplotní rozdíly. Díky nižší provozní teplotě ve srovnání s radiátory může být podlahové vytápění energeticky úspornější a snížit vám náklady na vytápění.

Podlaha schody a parapety

V obýváku a pokojích se budete procházet po kvalitních třívrstvých dubových podlahách, které interiérům dodávají útulnost a přirozený vzhled. Ostatní podlahy jsou pokryty velkoformátovou dlažbou. Na dub padla volba, protože toto dřevo je známé svou tvrdostí a pevností a dobře odolává opotřebení a poškození. Dub má dobrou rozměrovou stabilitu, což znamená, že méně pracuje v závislosti na změnách vlhkosti a teploty. Dub má atraktivní a výraznou texturu s bohatými teplými tóny. Každá dubová podlaha je jedinečná díky přirozeným vzorům a barvám dřeva.

K podlahám ladí i dřevěné parapety. Interiérová schodiště s krásnými dubovými nášlapy jsou navíc zajímavá přiznaným betonem. Ten přináší do interiéru unikátní a moderní vzhled. Jeho syrový a neupravený povrch dodává prostoru industriální charakter a minimalistický styl, který může být atraktivní pro ty, kteří hledají nekonvenční designové prvky.

X-TEND lanková síť

Schodiště zdobí a zároveň chrání X-TEND lankové sítě z nerezové oceli vypnuté v konstrukcích. Síť byla developerem navržena kvůli estetice a vizuální průchodnosti. Vydrží velká zatížení a namáhání. Zachovává si svoji podobu bez ohledu na vlastní tíhu a další zatížení. Její jemná struktura umožňuje na schodišti téměř neomezený výhled. Náš tip: díky dostatku světla ze stropních světlíků se bude na síti skvěle dařit popínavým rostlinám.

Koupelny

Snem každé ženy je okno u kuchyňské linky a v koupelně. A tady to rozhodně najde. Domy disponují každý třemi koupelnami, z toho jedny jsou v ložnicích. Mnoho lidí považuje toto uspořádání za vyhledávané, protože zvyšuje soukromí a poskytuje větší luxus. Zařizovací předměty byly vybrány od spolehlivých výrobců: umyvadla (Laufen), Baterie (Hansgrohe), vana (Kaldewei), bidetová sprška (Cristina Jet), elektrický žebřík (Zehnder Virando TIMERMEMO). Např. závěsná WC s ovládací systém a nádržkou Geberit, jsou od italské společnosti Artceram, která se specializuje na design. Její výrobky jsou obecně známy svým kvalitním zpracováním, moderním designem a funkčností, což je činí oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají stylové a funkční koupelnové doplňky. Koupelny jsou velmi osobní záležitostí, a proto bude na nových majitelích, aby je doladili podle svého vkusu, například výběrem typu zrcadla.

Okna

Výhledy zajišťují hliníková okna s izolačním trojsklem. Obývací části v přízemí domů propojíte s terasami a zahradami pomocí „HS portálů“ -posuvnými okny, které jsou často používány v moderní architektuře. HS je vybaven posuvným mechanismem, který umožňuje otevírání a zavírání oken posouváním jedné či více částí po kolejnicích. Do interiéru tak vnáší eleganci, funkčnost a pohodlí zároveň.

Žaluzie

Všechna okna, včetně koupelnových, jsou opatřena venkovními žaluziemi na dálkové ovládání, které zajišťují dokonalou izolaci a ochranu před sluncem. Mohou pomoci regulovat teplotu a světlo v interiérech domů. Použitím dálkového ovládání můžete snadno přizpůsobit žaluzie podle aktuálních podmínek venku, což vám může pomoci snížit spotřebu energie na vytápění.

Moderní prvek, který může přispět k celkové estetice vašeho venkovního prostoru. Venkovní žaluzie jsou vyrobeny z odolných materiálů, které jsou schopny odolat povětrnostním podmínkám.

Interiérové dveře

Aby byly interiéry nerušivé, developer vhodně zvolil skryté dveřní zárubně, do kterých krásně zapadnou bílé hladké dveře Sapelli Element komfort CPL s výškou 2400 mm. Dveře ve skrytých zárubních se zcela začlení do stěn, což vytváří plynulý a souvislý vzhled. Skryté zárubně minimalizují prostorové nároky dveří, což umožňuje efektivnější využití prostoru v místnostech. Skryté zárubně snadněji čistitelné, protože nemají žádné hranaté rohy nebo úkryty pro prach a nečistoty. Mohou přispět ke zlepšení zvukové izolace mezi místnostmi tím, že minimalizují průnik zvuku mezi stěnami a dveřmi. Skryté zárubně jsou proto oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají moderní, elegantní a funkční řešení pro své interiéry.

Stropní světlíky

Další vychytávkou v domech jsou stropní světlíky umístěné ve střechách v samotných srdcích domů. Propouštěním přirozeného světla do interiérů vytvářejí světlé a příjemné prostředí, zlepšují náladu a zvyšují pocit otevřenosti a prostornosti v domech. Díky přirozenému osvětlení během dne, můžete snížit potřebu umělého osvětlení a tím i spotřebu elektřiny. Stropní světlíky jsou také skvělým estetickým prvkem, který vytvářejí atraktivní vizuální prostředí díky vstupu přirozeného světla z nečekaného úhlu. To vytváří vizuálně atraktivní prostředí.

Klánovice a historie

Mezi okrajovými pražskými čtvrtěmi jsou Klánovice ve všech směrech výjimečné. Jejich půdorys, včetně lesních cest, je založen na pravidelném šachovnicovém uspořádání. Díky zakladateli Václavu Klánovi byly Klánovice za první republiky jedním z nejslavnějších českých letovisek s významnými lázněmi. Svá sídla si zde stavěla pražská smetánka a sjížděly se sem hvězdy československého filmu. Dodnes jsou Klánovice známé jako luxusní místo pro bydlení.

Občanská vybavenost

Obyvatelé hojně využívají vlakové spojení Praha-Klánovice, které je nedílnou součástí místního koloritu. Mnoho místních kombinuje cestu do práce částečně na kole a částečně vlakem, a proto se mohou Klánovice pyšnit jako první v Praze pilotním projektem-novými zastřešenými stojany a osmi uzamykatelnými cykloboxy (Bike and Ride).

Zdravotní péče

Lékařská péče je zde zastoupena nejen ordinacemi praktických lékařů a dvěma lékárnami, ale pomoc zde vyhledáte i v jiných oborech jako je zubní klinika, neurologie, ortopedie, fyzioterapie a mnohé dalších. Za zmínku stojí i konopná klinika.

Vzdálenosti

Vlakem zdoláte vzdálenost Praha-Masarykovo nádraží za 22 minut, v Libni budete ještě o 7 minut dříve. Autem jste za pouhých 17 min. na Černém Mostě. Autobusová zastávka „Bazar“ je od domu vzdálena 2 minuty chůze. Odtud se dopravíte na Černý Most za 21 minut, a do centra Prahy Masarykovo nádraží za 29 minut.

Zábava a nákupy

V Klánovicích můžete žít opravdu pestrý život. Nechybí zde veřejná galerie, konají se zde přednášky, výstavy. Najdete tu kino, kavárny, zajít si můžete na pizzu, na zmrzlinu nebo do opravdu vyhlášených restaurací. Uvolněnou atmosféru u piva si vychutnáte v lesních hospůdkách. Děti se zabaví na četných dětských hřištích. Rychlé nákupy pořídíte v místních večerkách a menších obchůdcích, potraviny nakoupíte v Bille v Šestajovicích, v Albertu, Penny a Lidlu v Újezdu nad Lesy. Za velkými a jinými nákupy se můžete vydat do obchodní zóny na Černém Mostě v Praze 9.

Sport

Sport a Klánovice to je téměř synonymum. A to díky cyklostezkám, obří tělocvičně, kde dospělí i děti navštěvují různé kroužky jako: bojové sporty, atletika, jóga, zumba. Také fotbal má v Klánovicích velké zastoupení, za FK Klánovice, z.s., založený už v roce 1909 zde hrají všechny skupiny…od mladší přípravky, až po muže. Sportovní vyžití zde najdou také In-line bruslaři.

V létě se osvěžíte na venkovním koupališti se zrekonstruovanými bazény s pozvolným vstupem do vody a deku si rozložíte na rozlehlé travnaté pláži. Výhodou je i bezproblémové parkování a bezprostřední blízkost autobusové zastávky. „Soptíci“ Klánovice, to je hasičský kroužek, který zde baví děti od roku 2017 a vychovává mladé hasiče. Psí mazlíčky proženete na psím cvičišti v nádherném lesním prostředí.

Osobní prohlídka

Jednotlivé nabídky domů najdete níže kliknutím na „detail“.
Přijďte se podívat na vlastní oči a sami objevit prostornost a eleganci, kterou tyto domy nabízejí.
Ráda se vám budu věnovat individuálně na prohlídce. Makléřka Lenka Prajková.

Výzdoba terasy a spolupráce

Volíme to nejlepší !

Stylový nábytek dodala společnost CRE8
Nádherné řezané květiny a rostliny včetně objemných květináčů dodala paní Gabriela za Květiny GÁBI, Mladoboleslavská 11, Praha-Vinoř.

Po domech a zahradách se můžete projít a přesné rozložení místností vidět z pohodlí domova prostřednictvím 3D virtuálních prohlídek 

Na pozemku s jižní orientací, mezi ulicemi Dobřenická a Slavětínská, se nacházejí tři právě kolaudované moderní mezonetové domy o dispozicích 4+kk, které mohou být vaším novým domovem. Domy se nacházejí na ulici Dobřenická č.p. 92, v Klánovicích, městské čtvrti, která se leží se uprostřed největší pražské přírodní rezervace známé jako Vidrholec a Klánovický les, vzdálená přibližně 15 min. autem od hlavního města Prahy.

Číst více...

A čím vás tyto domy určitě okouzlí?

 • rozhodně jejich velikostí, jasně definovanými místnostmi a praktickými dispozicemi
 • svou vzdušností a kompaktností zároveň
 • obytné plochy až 178 m² jsou bezesporu lákavé
 • a co říkáte na ložnice s vlastními koupelnami?
 • nenajdete tu žádná hluchá místa, všechno je navrženo tak, aby se dal využít každý centimetr
 • a ta spousta úložného prostoru, jako jsou šatny, komory a spíže!
 • podlahovým vytápěním a tepelnými čerpadly
 • příjemnými výhledy z oken do zeleně a udržovaného okolí
 • hojností denního světla díky světlíkům uprostřed každého domu
 • HS portály spojujícími interiéry s terasami a zahrady
 • prosklenými vstupními chodbami
 • pohodovým parkováním na privátním pozemku

a dalšími pozitivními vlastnostmi, které domy rozhodně mají.

Dispozice 4+kk

Domy se pyšní svou velikostí. Obytné plochy čítají od 177m² do 178 m².
Dům prochází v tuto chvíli přípravou na kolaudaci. Všechny výměry budou deklarovány po kolaudaci.
U domu je plynový budník. V domě není v tuto chvíli žádné plynové zařízení. Lze využít do budoucna.


Obytné a odpočinkové části

Jen samotné obytné části v přízemí, bez technických zázemí, se rozléhají každá na 50 m²!
V přízemí domů najdete chodby se zádveřími, sklady, vedle obývacího pokoje a kuchyně také spíže, technické zázemí, šatny.
V patrech pak chodby, lodžie, pokoje, ložnice, koupelny, WC a šatny.

Privátní pozemek a parkování

Soukromí celému solitéru dodává oplocení a společná vstupní branka. Co je za brankou, to je privátní. Chodník s decentním osvětlením vás dovede k samostatným vchodům do domů a k vašim vozům na vydlážděné parkovací ploše. Autem snadno vyjedete pojezdovou elektrickou branou na dálkové ovládání.

Každému domu náleží dvě parkovací místa. Parkovací plocha nabízí dostatek prostoru na vybudování zastřešení. 

Zahrady

Praktičnost zde nekončí. Například objemnou sadbu na zahrady nebo velké předměty můžete do zahrad vnést bez nutnosti průchodu přes domy. Jednoduše využijete vlastní branky spojující ulici a zahrady, kde si i v klidu přistavíte auto pro vyložení věcí. Nářadí a sekačky na trávu bezpečně uschováte ve skladech na terasách. Nechybí zde ani nezámrzné venkovní ventily či el. zásuvka. Zatravněné plochy zahrad o rozlohách od 80 do 116 m² jsou vytýčené oploceními a čekají na své osázení květinami, keři a třeba i stromky. Je zde dostatek místa na vybudování zeleného soukromí a klidu.

Terasy a dřevo

Dřevo je v domech dominující. Podlahy na terasách a lodžiích jsou pokryty tropickým dřevem Garapa pocházející z oblastí Brazílie a Bolívie. Tento materiál je velmi ceněn pro své estetické a fyzikální vlastnosti. Garapa je tvrdé a husté dřevo, což mu poskytuje vynikající odolnost proti opotřebení a nárazům. Má vysokou hustotu, která se pohybuje kolem 800–900 kg/m³, což ho činí velmi odolným. Toto dřevo je přirozeně odolné vůči hmyzu, hnilobě a plísním, což z něj činí ideální materiál pro venkovní použití, jako jsou právě terasy a lodžie.

Fasáda domů je místy zdobena dřevěnými obklady z modřínu. Modřínové dřevo je přirozeně odolné proti hnilobě, plísním a hmyzu, což z něj činí vynikající materiál pro venkovní použití bez nutnosti chemického ošetření. Díky své vysoké hustotě a obsahu pryskyřic je modřínové dřevo velmi trvanlivé a odolné vůči povětrnostním vlivům. 

Podlahové vytápění

Díky teplovodním podlahovým vytápěním s ohřevym prostřednictvím vlastních tepelných čerpadel je v domech prostorněji a čistěji. Absence viditelných radiátorů a topných těles vám poskytne více prostoru pro interiérový design. Co je podstatné, podlahové vytápění zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla po celé místnosti, což přispívá k vyššímu komfortu oproti tradičním topným tělesům, která mohou vytvářet teplotní rozdíly. Díky nižší provozní teplotě ve srovnání s radiátory může být podlahové vytápění energeticky úspornější a snížit vám náklady na vytápění.

Podlaha schody a parapety

V obýváku a pokojích se budete procházet po kvalitních třívrstvých dubových podlahách, které interiérům dodávají útulnost a přirozený vzhled. Ostatní podlahy jsou pokryty velkoformátovou dlažbou. Na dub padla volba, protože toto dřevo je známé svou tvrdostí a pevností a dobře odolává opotřebení a poškození. Dub má dobrou rozměrovou stabilitu, což znamená, že méně pracuje v závislosti na změnách vlhkosti a teploty. Dub má atraktivní a výraznou texturu s bohatými teplými tóny. Každá dubová podlaha je jedinečná díky přirozeným vzorům a barvám dřeva.

K podlahám ladí i dřevěné parapety. Interiérová schodiště s krásnými dubovými nášlapy jsou navíc zajímavá přiznaným betonem. Ten přináší do interiéru unikátní a moderní vzhled. Jeho syrový a neupravený povrch dodává prostoru industriální charakter a minimalistický styl, který může být atraktivní pro ty, kteří hledají nekonvenční designové prvky.

X-TEND lanková síť

Schodiště zdobí a zároveň chrání X-TEND lankové sítě z nerezové oceli vypnuté v konstrukcích. Síť byla developerem navržena kvůli estetice a vizuální průchodnosti. Vydrží velká zatížení a namáhání. Zachovává si svoji podobu bez ohledu na vlastní tíhu a další zatížení. Její jemná struktura umožňuje na schodišti téměř neomezený výhled. Náš tip: díky dostatku světla ze stropních světlíků se bude na síti skvěle dařit popínavým rostlinám.

Koupelny

Snem každé ženy je okno u kuchyňské linky a v koupelně. A tady to rozhodně najde. Domy disponují každý třemi koupelnami, z toho jedny jsou v ložnicích. Mnoho lidí považuje toto uspořádání za vyhledávané, protože zvyšuje soukromí a poskytuje větší luxus. Zařizovací předměty byly vybrány od spolehlivých výrobců: umyvadla (Laufen), Baterie (Hansgrohe), vana (Kaldewei), bidetová sprška (Cristina Jet), elektrický žebřík (Zehnder Virando TIMERMEMO). Např. závěsná WC s ovládací systém a nádržkou Geberit, jsou od italské společnosti Artceram, která se specializuje na design. Její výrobky jsou obecně známy svým kvalitním zpracováním, moderním designem a funkčností, což je činí oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají stylové a funkční koupelnové doplňky. Koupelny jsou velmi osobní záležitostí, a proto bude na nových majitelích, aby je doladili podle svého vkusu, například výběrem typu zrcadla.

Okna

Výhledy zajišťují hliníková okna s izolačním trojsklem. Obývací části v přízemí domů propojíte s terasami a zahradami pomocí „HS portálů“ -posuvnými okny, které jsou často používány v moderní architektuře. HS je vybaven posuvným mechanismem, který umožňuje otevírání a zavírání oken posouváním jedné či více částí po kolejnicích. Do interiéru tak vnáší eleganci, funkčnost a pohodlí zároveň.

Žaluzie

Všechna okna, včetně koupelnových, jsou opatřena venkovními žaluziemi na dálkové ovládání, které zajišťují dokonalou izolaci a ochranu před sluncem. Mohou pomoci regulovat teplotu a světlo v interiérech domů. Použitím dálkového ovládání můžete snadno přizpůsobit žaluzie podle aktuálních podmínek venku, což vám může pomoci snížit spotřebu energie na vytápění.

Moderní prvek, který může přispět k celkové estetice vašeho venkovního prostoru. Venkovní žaluzie jsou vyrobeny z odolných materiálů, které jsou schopny odolat povětrnostním podmínkám.

Interiérové dveře

Aby byly interiéry nerušivé, developer vhodně zvolil skryté dveřní zárubně, do kterých krásně zapadnou bílé hladké dveře Sapelli Element komfort CPL s výškou 2400 mm. Dveře ve skrytých zárubních se zcela začlení do stěn, což vytváří plynulý a souvislý vzhled. Skryté zárubně minimalizují prostorové nároky dveří, což umožňuje efektivnější využití prostoru v místnostech. Skryté zárubně snadněji čistitelné, protože nemají žádné hranaté rohy nebo úkryty pro prach a nečistoty. Mohou přispět ke zlepšení zvukové izolace mezi místnostmi tím, že minimalizují průnik zvuku mezi stěnami a dveřmi. Skryté zárubně jsou proto oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají moderní, elegantní a funkční řešení pro své interiéry.

Stropní světlíky

Další vychytávkou v domech jsou stropní světlíky umístěné ve střechách v samotných srdcích domů. Propouštěním přirozeného světla do interiérů vytvářejí světlé a příjemné prostředí, zlepšují náladu a zvyšují pocit otevřenosti a prostornosti v domech. Díky přirozenému osvětlení během dne, můžete snížit potřebu umělého osvětlení a tím i spotřebu elektřiny. Stropní světlíky jsou také skvělým estetickým prvkem, který vytvářejí atraktivní vizuální prostředí díky vstupu přirozeného světla z nečekaného úhlu. To vytváří vizuálně atraktivní prostředí.

Klánovice a historie

Mezi okrajovými pražskými čtvrtěmi jsou Klánovice ve všech směrech výjimečné. Jejich půdorys, včetně lesních cest, je založen na pravidelném šachovnicovém uspořádání. Díky zakladateli Václavu Klánovi byly Klánovice za první republiky jedním z nejslavnějších českých letovisek s významnými lázněmi. Svá sídla si zde stavěla pražská smetánka a sjížděly se sem hvězdy československého filmu. Dodnes jsou Klánovice známé jako luxusní místo pro bydlení.

Občanská vybavenost

Obyvatelé hojně využívají vlakové spojení Praha-Klánovice, které je nedílnou součástí místního koloritu. Mnoho místních kombinuje cestu do práce částečně na kole a částečně vlakem, a proto se mohou Klánovice pyšnit jako první v Praze pilotním projektem-novými zastřešenými stojany a osmi uzamykatelnými cykloboxy (Bike and Ride).

Zdravotní péče

Lékařská péče je zde zastoupena nejen ordinacemi praktických lékařů a dvěma lékárnami, ale pomoc zde vyhledáte i v jiných oborech jako je zubní klinika, neurologie, ortopedie, fyzioterapie a mnohé dalších. Za zmínku stojí i konopná klinika.

Vzdálenosti

Vlakem zdoláte vzdálenost Praha-Masarykovo nádraží za 22 minut, v Libni budete ještě o 7 minut dříve. Autem jste za pouhých 17 min. na Černém Mostě. Autobusová zastávka „Bazar“ je od domu vzdálena 2 minuty chůze. Odtud se dopravíte na Černý Most za 21 minut, a do centra Prahy Masarykovo nádraží za 29 minut.

Zábava a nákupy

V Klánovicích můžete žít opravdu pestrý život. Nechybí zde veřejná galerie, konají se zde přednášky, výstavy. Najdete tu kino, kavárny, zajít si můžete na pizzu, na zmrzlinu nebo do opravdu vyhlášených restaurací. Uvolněnou atmosféru u piva si vychutnáte v lesních hospůdkách. Děti se zabaví na četných dětských hřištích. Rychlé nákupy pořídíte v místních večerkách a menších obchůdcích, potraviny nakoupíte v Bille v Šestajovicích, v Albertu, Penny a Lidlu v Újezdu nad Lesy. Za velkými a jinými nákupy se můžete vydat do obchodní zóny na Černém Mostě v Praze 9.

Sport

Sport a Klánovice to je téměř synonymum. A to díky cyklostezkám, obří tělocvičně, kde dospělí i děti navštěvují různé kroužky jako: bojové sporty, atletika, jóga, zumba. Také fotbal má v Klánovicích velké zastoupení, za FK Klánovice, z.s., založený už v roce 1909 zde hrají všechny skupiny…od mladší přípravky, až po muže. Sportovní vyžití zde najdou také In-line bruslaři.

V létě se osvěžíte na venkovním koupališti se zrekonstruovanými bazény s pozvolným vstupem do vody a deku si rozložíte na rozlehlé travnaté pláži. Výhodou je i bezproblémové parkování a bezprostřední blízkost autobusové zastávky. „Soptíci“ Klánovice, to je hasičský kroužek, který zde baví děti od roku 2017 a vychovává mladé hasiče. Psí mazlíčky proženete na psím cvičišti v nádherném lesním prostředí.

Osobní prohlídka

Jednotlivé nabídky domů najdete níže kliknutím na „detail“.
Přijďte se podívat na vlastní oči a sami objevit prostornost a eleganci, kterou tyto domy nabízejí.
Ráda se vám budu věnovat individuálně na prohlídce. Makléřka Lenka Prajková.

Výzdoba terasy a spolupráce

Volíme to nejlepší !

Stylový nábytek dodala společnost CRE8
Nádherné řezané květiny a rostliny včetně objemných květináčů dodala paní Gabriela za Květiny GÁBI, Mladoboleslavská 11, Praha-Vinoř.

Číslo Podlaží Dispozice Plocha Balkon Terasa Zahrada Parkování Stav Cena
groo1483 2 4+kk 178 m² ano cca 13 m² 85 m² ano volné 29 480 000 Kč detail
groo1484 2 4+kk 177 m² ano cca 13 m² 80 m² ano volné 29 480 000 Kč detail
groo1485 2 4+kk 178 m² ano cca 13 m² 116 m² ano volné 30 600 000 Kč detail
Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva