Byt 1+kk s terasou v novostavbě–perfektní příležitost investovat

Ke křížku, Dubí, Kladno

Cena 4 790 000 Kč
Info k ceně včetně právního servisu Ceny stejné jako u developera
Adresa Ke křížku Dubí, Kladno
ID nabídky groo1453
Budova skeletová
Stav objektu ve výstavbě
Plocha podlahová 38,9 m²
Vybavení ne
Vlastnictví osobní
Terasa ano
Plocha terasy 13,8 m²
Podlaží 4.
Počet podlaží budovy 4
Výtah ano
Datum nastěhování 2025
Možnost parkování ano
Třída en. náročnosti G

Pozor, výborná investiční příležitost ! Hradíte jen 20 % z kupní ceny. Zbytek až při kolaudaci.
Ceny máme stejné jako developer.

(Byt č.C146) Nabízíme nově vznikající bytovou jednotku 1+kk s terasou, orientovanou na východ, ve 4.NP ze 4 NP, k nastěhování v roce 2025, o podlahové ploše 38,9 m² + terasa 13,8 m², na ulici Ke křížku, v Kladně Dubí ve Středočeském kraji.

Pozor, výborná investiční příležitost.

Hradíte pouze 20 % kupní ceny, zbytek až při kolaudaci. Více o úhradách – viz na konci textu.

Byt bude umístěn v nové nejmodernější rezidenční čtvrti ICON Park na Kladensku, která nabídne 230 nových bytů. Vše bude doplněno vybaveností (mateřská školka, komerční prostory – kavárna, obchody). Mezi domy je navržena relaxační zóna, aktivní zóna s posilovnou, zeleň a hřiště pro děti. V projektu se budou jednotky dispozičně pohybovat od 1+kk až po 4+kk a náležet k nim budou terasy nebo balkony.

Parkování

Parkování před domem. Lze přikoupit vlastní venkovní parkovací stání za 190 000 Kč nebo kryté garážové stání za 275 000 Kč.

Doprava

Dubí leží na strategickém místě 5 minut od okresního města Kladno mezi dvěma dálnicemi vedoucími přes letiště Václava Havla až do Prahy.
Autem se do Prahy se dostanete za 10 minut či hromadnou dopravou za 15 min. na metro B Zličín.
Plánovaná trať rychlovlaku s dokončením v r. 2028 povede z Kladna přes letiště až do centra, která zkrátí cestu na Masarykovo nádraží v Praze na 30 minut. Vlak bude stavět na letišti Václava Havla a všech linkách metra.

Byt – technické vybavení

Vstupní dveře hladké, foliované nebo lakované, barva dle výběru architekta, bezpečnostní kování, bezpečnostní třída min. BT2. Interiérové Bílé, hladké, foliované, nebo lakované instalované do obložkových zárubní.
Plastová okna a balkonové dveře s izolačním dvojsklem nebo trojsklem.
V obývacím pokoji příprava pro napojení k veřejné komunikační síti sloužící mimo jiné k poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací (vč. vysokorychlostního internetu a TV vysílání). Instalace zařízení pro připojení a zajištění poskytování služeb ze strany operátora není součástí standardního vybavení. V rámci klientských změn lze provést vedení do ostatních místností.
Elektroinstalace, VZT pro digestoř, vodovodní a kanalizační rozvody jsou přivedeny do prostoru kuchyně, připraveny pro rozvedení do finálního umístění v rámci instalace kuchyně (zhotovení připojovacího místa je možné provést v rámci klientských změn).
Možnost instalace klimatizace v rámci klientských změn pouze v rozsahu 4.NP.

Sklep

Lze přikoupit sklep za cenu 30 000 Kč/m².

Dům – technické vybavení

Postaven z monolitických nosných stěn, nosné železobetonové sloupy a zděné nosné i ostatní příčky zděné. Plochá střecha s fóliovou popř. asfaltovou hydroizolací.
Vytápění zajištěno centrální plynovou kotelnou umístěnou u domu C3.
Dodávka vody z vodovodního řadu s centrálním měřením v suterénu domu, v bytových jednotkách podružné měření studené a teplé vody. Vývod vodovodu pro zálivku na terasách bytů v 1.NP a 4.NP. Dešťové vody ze střechy domu jsou likvidovány na veřejných pozemcích retencí/vsakem s přepadem napojeným do veřejné kanalizace eventuálně do potoka.

Zábradlí na terasách a balkonech z lakovaných ocelových profilů.
Nucené větrání koupelen a WC. Příprava pro odvod vzduchu z kuchyně.
Standardní elektroinstalace, ve 4.NP příprava pro osazení venkovních žaluzií.
Vstupní systém v rámci standardního vybavení bude provedeno osazení hlubších krabiček a vyčleněn prostor ve slaboproudém rozvaděči Čipový vstupní systém, Intercom ve video provedení.

Jak budete platit?
  1. Rezervační smlouva: zarezervujeme vybranou jednotku a podepíšeme rezervační smlouvu. Společně s podpisem zaplatíte rezervační poplatek 250 000 Kč, který vám zaručí, že už vám jednotku nikdo nevyfoukne.
  2. 20% z kupní ceny: nejpozději do 7 dnů od podpisu rezervační smlouvy s vámi uzavřeme smlouvu o smlouvě budoucí (SOSB). V tu chvíli stačí doplatit 20 % z kupní ceny nemovitosti, do kterých se počítá i předchozí rezervační poplatek.
  3. 70% z kupní ceny: teprve až bude projekt dokončen a byty budou hotové, zažádáme o kolaudaci a vy doplatíte 70 % z kupní ceny nemovitosti.
  4. 10% z kupní ceny: po získání kolaudace, č.p. a zapsání do katastru nemovitostí, doplatíte dalších 10 %. Podepíšeme spolu kupní smlouvu a zajistíme převod bytu do vašeho vlastnictví. Obdržíte klíče a můžete se nastěhovat.
Vyplňte formulář níže, zavoláme vám.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás