Tohle už nemůže být náhoda

Když už pracuješ jako realitní makléř pár let, pak si v lepším případě nemusíš hledat nemovitosti ty sám, ale nemovitosti si samy najdou tebe. A tak už je to v mém případě pěknou řádku let. Byty a domy, které si mě nacházejí mají jeden společný ukazatel.

Dříve jsem tomu nevěnovala pozornost, později jsem se tomu s legrací podivovala a teď už si začínám klást otázky. Každá má zakázka, ať už je v Praze nebo mimo ni nebo místo setkání, které mi klienti sdělí, je na následujících ulicích: Za Rybníkem, U Jezera, U Potoka, K Rovinám, Pod Hájem, Pod Zahrady, Zahradní, Na Záhonech. Když mi klient nabízel schůzku, řekl mi: „Sídlíme na ulici Přípotoční“, no že jsem se ptala… Nedávno jsem diskutovala s klientkou o její nemovitosti na ulici Za zahradami. A dnes si mě našla nemovitost na adrese U Ctěnického potoka, kterou Vám již brzy představím. A tak se ptám, v čem to tkví?

Milí klienti, pokud by to mělo mít i nadále tento trend, pak chcete-li prodat nebo pronajmout svou nemovitost, která je na ulici, která má co dočinění s nějakým vodním dílem, kopcem, rovinou, zahradou, lesem či jakýmkoli zeleným porostem, víte, kam se rovnou obrátit. Protože tuto nemovitost mám stejně nejspíše dle osudu zprostředkovat já 😊

Těším se na Vás. Lenka Prajková, DiS.

Lenka Prajková, DiS., GROO reality, 28. 10. 2021

kontakt sdílet

další aktuality

sledujte nás na Facebooku.