Prestižní lokalita. Elegantní rodinný dům v Praze Klánovicích (dům A)

Dobřenická, Klánovice, Praha-Klánovice Rodinný dům A

Virtuální prohlídka

Cena 29 480 000 Kč
Info k ceně včetně provize, včetně právního servisu Cena včetně DPH. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem - zajistíme
Adresa Dobřenická Klánovice, Praha-Klánovice
ID nabídky groo1483
Dispozice 4+kk
Budova cihlová
Stav objektu novostavba
Plocha podlahová 178 m²
Plocha přízemí 84,1 m²
Plocha 1. patra 87,7+6,6 lodžie m²
Nízkoenergetický ano
Počet pokojů 4 pokoje
Vybavení ne
Stavba rodinný dům
Typ domu patrový
Poloha objektu v bloku
Umístění objektu centrum obce
Vlastnictví osobní
Zástavba obytná
Počet bytů 1
Sklep ano
Plocha sklepu 1,3 m²
Lodžie ano
Plocha lodžie 6,6 m²
Terasa ano
Plocha terasy cca 13 m²
Plocha zahrady 85 m²
Počet podlaží budovy 2
Výtah ne
Rok výstavby 2023
Topení jiné
Voda dálkový vodovod
Odpad veřejná kanalizace
Komunikace asfaltová
Možnost parkování ano
Míst k parkování 2
Bezbariérový přístup ne
Třída en. náročnosti G

Dům prochází přípravou na kolaudaci. Všechny výměru budou deklarovány po kolaudaci.

Na pozemku s jižní orientací, mezi ulicemi Dobřenická a Slavětínská, se nachází rezidence se třemi právě kolaudovanými moderními domy s dispozicemi 4+kk, které mohou být vaším novým domovem. Domy se nacházejí na ulici Dobřenická č.p. 92, v Klánovicích, městské čtvrti, která leží uprostřed největší pražské přírodní rezervace známé jako Vidrholec a Klánovický les, vzdálená přibližně 15 min. autem od hlavního města Prahy.

A čím vás tři domy určitě okouzlí?

Rozhodně jejich velikostí, jasně definovanými místnostmi a praktickými dispozicemi, svou vzdušností a kompaktností zároveň, obytné plochy až 178 m² jsou bezesporu lákavé, a co říkáte na ložnice s vlastními koupelnami? Nenajdete tu žádná hluchá místa, všechno je navrženo tak, aby se dal využít každý centimetr. A ta spousta úložného prostoru, jako jsou šatny, komory a spíže! Podlahovým vytápěním a tepelnými čerpadly. Příjemnými výhledy z oken do zeleně a udržovaného okolí, hojností denního světla díky světlíkům uprostřed každého domu. HS portály mezi interiéry a zahradami, prosklenými vstupními chodbami, pohodovým parkováním na privátním pozemku a dalšími přednostmi, které domy rozhodně mají.

Představujeme vám rodinný dům (A)

Interiér

Velikost domu vás mile překvapí. Dispozice 4+kk s obytnou plochou 178 m² a k tomu zahrada 85 m². Dům s vlastním vchodem.

Obytná a odpočinková část

Jen samotná obytná část v přízemí, bez technického zázemí, čítá 50 m²!

  • v přízemí domu najdete: chodbu se zádveřím, sklad, vedle obývacího pokoje a kuchyně také spíž, technické zázemí, šatnu a
  • v patře pak: chodbu, lodžii přístupnou ze 2 místností, 2 pokoje, 1 ložnici, koupelnu, WC a šatnu.

Podlaha na terase a balkoně je pokryta odolným tropickým dřevem Garapa, fasáda domu je místy zdobena dřevěnými obklady z modřínu.
Podlahu kryje krásná a kvalitní třívrstvá dubová podlaha. K podlahám budou ladit dřevěné parapety. Na fotografiích je ještě neuvidíte (ve výrobě). Ostatní podlahy jsou pokryty velkoformátovou dlažbou.
Interiérové schodiště s dubovými nášlapy je zajímavé přiznaným betonem. Ten přináší do interiéru unikátní a moderní vzhled. Schodiště zdobí a zároveň chrání X-TEND lanková síť z nerezové oceli vypnutá v konstrukci.

Dům disponuje třemi koupelnami, z toho jedna je v ložnici. Toto uspořádání za vyhledávané, protože zvyšuje soukromí a poskytuje větší luxus. Koupelna čeká na doladění dle vlastního vkusu, např. výběrem typu zrcadla.
Všechna hliníková okna s izolačním trojsklem, včetně koupelnových, jsou opatřena venkovními žaluziemi na dálkové ovládání.
Obývací část v přízemí domu propojíte s terasou a zahradou pomocí „HS portálu“ -posuvným oknem které je často používáno v moderní architektuře. HS je vybaven posuvným mechanismem, který umožňuje otevírání a zavírání oken posouváním jedné či více částí po kolejnicích. Do interiéru tak vnáší eleganci, funkčnost a pohodlí zároveň.

Developer vhodně zvolil skryté dveřní zárubně s bílými hladkými dveřmi Sapeli s výškou 2,4 m. Na fotografiích dveře ještě neuvidíte (ve výrobě).
Vytápění v podlahách a teplou užitkovou vodu zajišťuje tepelné čerpadlo voda/vzduch. Venkovní jednotka je umístěna na střeše, vnitřní jednotka v technické místnosti v přízemí domu.
Vychytávka, jako jsou stropní světlíky, jsou umístěné ve střechách v samotných srdcích domů.

Exteriér a 2 parkovací místa

Soukromí celé rezidenci zajišťuje oplocení. Plotem je od sousedních zahrad vytýčený i vlastní pozemek. Společná vydlážděná parkovací plocha s pojezdovou branou na dálkové ovládání nabízí pro tento dům dvě parkovací místa. Vlastní branka spojuje ulici a zahradu (116 m²), kde bez problémů přistavíte auto pro potřebu vykládky/nakládky. U terasy je k dispozici malý sklad na zahradní potřeby a nezámrzný vodní ventil. U domu je plynový budník. V domě není v tuto chvíli žádné plynové zařízení. Lze využít do budoucna.

Doprava a vzdálenosti

Hojně využívané vlakové spojení Praha-Klánovice, zastřešené stojany a 8 uzamykatelných cykloboxů Bike and Ride).

  • Vlakem: Praha-Masarykovo nádraží 22 minut, Libeň o 7 minut dříve.
  • Autem: Černý Most za 17 min.
  • BUSem: zastávka „Bazar“ je od domu vzdálena 2 minuty chůze. Odtud na Černý Most za 21 minut a do centra Prahy Masarykovo nádr. za 29 minut.
Nákupy

V Klánovicích nechybí veřejná galerie (přednášky, výstavy), najdete zde kino, kavárny, cukrárny či vyhlášené restaurace a lesní hospůdky. Četná dětská hřiště. Rychlé nákupy pořídíte v místních večerkách a menších obchůdcích, potraviny nakoupíte v Bille v Šestajovicích, v Albertu, Penny a Lidlu v Újezdu nad Lesy. Za velkými a jinými nákupy se můžete vydat do obchodní zóny na Černém Mostě v Praze 9.

Zdravotní péče

Lékařská péče je zde zastoupena nejen ordinacemi praktických lékařů a dvěma lékárnami, ale pomoc zde vyhledáte i v jiných oborech jako je zubní klinika, neurologie, ortopedie, fyzioterapie a mnohé dalších. Za zmínku stojí i konopná klinika.

Sport

Sport a Klánovice to je téměř synonymum. A to díky cyklostezkám, INline dráze, obří tělocvičně, s kroužky jako: bojové sporty, atletika, jóga, zumba. Oblíbený hasičský kroužek. V Klánovicích má velké zastoupení i fotbal. Hrají zde všechny skupin od mladší přípravky, až po muže. Venkovním koupaliště s rozlehlé travnatou pláži. Psí mazlíčky proženete na psím cvičišti v nádherném lesním prostředí.

Více detailů

o podrobnostech se více dočtete ZDE

Prohlídka

Přijďte se podívat na vlastní oči a objevit prostornost a eleganci, kterou dům nabízí.
Ráda se vám budu věnovat individuálně na prohlídce.
Makléřka Lenka Prajková, DiS. reference

další nemovitosti v tomto projektu

Tři nové domy v prestižní lokalitě Praha Klánovice

Klánovice, Praha-Klánovice

více informací

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva

Doporučené nabídky

Nenašli jste vhodnou nemovitost?

vyhledáme ji za vás